Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Woodland woodland'owi nie równy.


Recommended Posts

Witam,

mam taki problem a raczej zagwozdkę. Mam 'kurtke' w camo woodland, mam też boonie hat'a również w kol. woodland, lecz obydwa kamuflaże nie pasują do siebie. I nie mówię tu o malutkich różnicach ale cała kolorystyka, ciapki itd są całkowicie inne, kurtka jaśniejsza, boonie hat ciemniejszy..

Czy to po prostu 'wada' tego że obydwie rzeczy są z innych firm, czy może sam woodland ma kilka wzorów?

Dodaje zdjęcie które nie wyszło zbyt dobrze, i nie oddaje całkowicie tego jak to wygląda w rl, ale różnica jest na prawdę duża.

 

 

35a16a9.jpg

 

 

(PS. nie znam się wgl na camo woodland, do tej pory ganiałem cały czas w panterce, teraz na wymogi 'rekonstrukcji' kupiłem woodlanda i.. no trochę lipa :S Do tego wpisując hasła w google wyskakują mi typu lasów itd..)

Link to post
Share on other sites

Używać szpeju m4 będę może raz czy dwa razy w roku. Będę kupował kontrakt, jak to mam 10 razy taniej z bazarku.

Chciałem się po prostu spytać czy sam woodland ma różne opcje kol. czy jest to po prostu tak jak powiedział axel 'interpretacja' jakiejś firmy..

Teraz już wiem, więc temat można zamknąć :icon_smile:

 

Zbędna treść usunięta,będzie chyba banik..

 

OFF

Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

Ten twój kapelutek to z woodlandem nie ma za wiele wspólnego.

 

Nie musisz kupować kontraktu, bo jeśli o takie rzeczy jak boonie hat chodzi, to wystarczy nawet chińska podróbka z MFH czy innego Helikona. Kolor będzie pasować

Edited by Graszczur
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...