Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaką snajperke polecacie


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

KaXardas. Bądź mocny merytorycznie i szanuj rozmówcę. Wtedy i Ty będziesz szanowany.

Tymczasem u Ciebie nie występuje ani jedno ani drugie. Pierwsze - to forum jest pełne postów o tym ( tu kopnąłbym w dupę głównie założyciela tematu ) .

Kwestia nr dwa - cóż. Jesteś niechlujem językowym. A Twoje podejście do słowa pisanego jasno obrazuje stosunek do bliźniego. Nie oczekuj zatem iż traktując w taki sposób innych będziesz traktowany z szacunkiem i "bez hejterstwa".

 

 

BTW. Skoro piszesz że liczy się efekt , to zapewne wiesz , iż jest on ściśle skorelowany z ceną wyrobów używanych do jego osiągnięcia ?

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Koleś pyta o sprzęt. Odpowiadamy na temat sprzętu, a Ty, szukając argumentów, gadasz o umiejętnościach. Jak dla mnie to może nawet biegać z dmuchawką i uważać się za snajpera, ale jak napisze, że jego "broń" to snajperka, to go wyśmieję.

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites

Niestety w airsofcie liczy się bardziej kasa niż umiejętności , taka prawda. Co do tematu to sam zbieram nadal na replikę karabinu snajperskiego gdyż wystarczy poczytać a wiadomo że za 300 zł nie zrobi się repliki choć trochę przypominającej snajperkę ( osiągi itp ) .

 

PRZEDE WSZYSTKIM LICZĄ SIĘ UMIEJĘTNOŚCI! potem cała reszta

Link to post
Share on other sites

ja pisałem na temat.. to wy się przyczepiliście do moich wypowiedzi i tak zaczęła się dyskusja jeśli ktoś ma jakieś żale co do mojego sposobu myślenia zapraszam na Privy

 

a danesz i dima666 jak każdy człowiek na tej planecie mam prawo się zdenerwować

 

danesz twój komentarz był bardzo trafny. Nie zależy mi na szacunku z waszej strony bo jak prawie każdy człowiek jesteście tylko kropkami które przewiną się przez moje życie i może lekko je zmienią. Wiem że fajnie jest komuś przygadać ale ludzie.. zrozumcie że niektórych denerwuje to w jaki sposób do czegoś podchodzicie.

Link to post
Share on other sites

tak.. jak już mówiłem, nie obchodzi mnie czy ktoś wyeliminuje kogoś z taniego springa czy z Pro-wy*ebanej-Snajpy-kosztującej-w-ch*j-wiele jeśli trafi, jeśli dobrze czuje się z tą repliką, jeśli posiada umiejętności, jeśli jest dobrze wytrenowany i wie co robić w każdej sytuacji jest coś wart, a nie osoba która kupi sobie szpej za 13621672zł i myśli że wszystko wie i kulki same trafią w każdy cel

 

PRZEDE WSZYSTKIM LICZĄ SIĘ UMIEJĘTNOŚCI! potem cała reszta

http://allegro.pl/asg-karabin-snajperka-pistolet-na-kulki-laser-i2734894123.html Polecam. Chcesz nam udowodnić że np. MB-01 jest lepszy od CM.028? Powiem Ci tak. Pewnie ani razu nie byłeś na polu. Bo strzelałem z MB-01 i strzelałem z CM,028. I każdy Ci powie ze lepiej jest dołożyć te 100/120 zł. I mieć AEG'a. Ale jeżeli to ma być replika KARABINU SNAJPERSKIEGO TO PANIE KUP SOBIE REPLIKĘ KARABINU SNAJPERSKIEGO I NIE GADAJ PAN GŁUPOT.
Link to post
Share on other sites

PlanB nie chce udowodnić że MB-01 jest lepszy od cm028. bo to oczywiste że cm028 jest ogólnie lepszy w prawie każdym stopniu, tylko że ktoś może woleć mb-01 i nie można mu mieć tego za złe prawda?

i nie mów do mnie że "Pewnie ani razy nie byłeś na polu" bo nic o mnie nie wiesz więc nie próbuj wnioskować

Link to post
Share on other sites

Polecam kup tę snajperkę. Ostatnio namnożyło się tuningów, i ja ze swoimi 400fpsami mam problem kogokolwiek zastrzelić. Z taką snajpą po "drugiej" stronie problemu mieć nie będę, ot co wywalę dwa low capy. Kolegom też będzie się fajniej grało, więcej "fragów" będą mieli i chwała za zastrzelenie "snajpera" ze "snajperką".

Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś sobie kupi MB-01 to niech sobie kupi. Tylko że zespół spustu idzie po 500 kulkach. Chodzi mi dokładnie o to , jeżeli ktoś ma 300 zł. I chce kupić sobie snajperkę to niech sobie kupuje. Tylko że taki chińczyk wymaga przeróbek. Jeżeli padnie mu system spustowy to już lepiej kupić nową replikę. Preferujesz tok myślenia : " niech sobie kupi bo mu się podoba". Tylko to jest taki ciemnogród. Zielony kupi sobie taką replikę i później same problemy. Bo to nie strzela celnie, bo to ma za mało mocy, bo coś nie działa. Pamiętaj że w takim przedziale cenowym to ma strzelać a nie wyglądać.

Edit: Do moderatorów. Gdzie jesteście ?

 

Moderacja dyżurów nie pełni, zajmujemy się na bieżąco problemami ;) . Warto wiedzieć, że na dole każdego postu jest taki przycisk "Zgłoś"- mod dostaje na bieżąco informacje o danym poście/temacie.

 

/ZuBeR

Edited by ZuBeR
Link to post
Share on other sites

zuczek a w tym śnie były smoki?

 

Słuchaj ja takich snajperów widywałem już bardzo wielu. Od 2008 roku kiedy zacząłem zabawę. Każdy skończył tak samo: kupił elektryka za 400-500 zł i został zadowolonym z gry szturmowcem. Z kolei snajperzy jakich znam to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w airsofcie i milionami utopionymi w replikach. Posłuchaj się rad starszych albo nie i pogadamy za jakiś rok jak Ci się podoba.

 

I na koniec: wypraszam sobie takie posty z Twojej strony, Ja personalnie do Ciebie nie uderzam.

Link to post
Share on other sites

nie chodzi o to że(jak to nazwałeś) "komuś sie coś podoba to niech sobie kupi" tylko są takie osoby które nie wyobrażają sobie strzelać z np. Karabinu wsparcia.

mówię o tym że niech każdy najpierw sobie wybierze dokładny...ech... jak to nazwać... dokładny zakres tego co będzie chciał na początek umieć. Strzelając z Pistoletu maszynowego nie nauczysz sie opanowania i precyzji które są potrzebne snajperowi

Link to post
Share on other sites

Ten użytkownik jest święcie przekonany o swoim zdaniu, więc podejrzewam że gdyby napisać mu o tym książkę to i tak nie zmieni swej opini. Próby przekonania go nie mają sensu więc niech ktoś zamknie temat.

 

PS: W as mając PM można nauczyć się opanowania i precyzji

Edited by Dima666
Link to post
Share on other sites

Słuchaj ja takich snajperów widywałem już bardzo wielu. Od 2008 roku kiedy zacząłem zabawę. Każdy skończył tak samo: kupił elektryka za 400-500 zł i został zadowolonym z gry szturmowcem. Z kolei snajperzy jakich znam to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w airsofcie i milionami utopionymi w replikach. Posłuchaj się rad starszych albo nie i pogadamy za jakiś rok jak Ci się podoba.

 

I na koniec: wypraszam sobie takie posty z Twojej strony, Ja personalnie do Ciebie nie uderzam.

 

wiesz co? po prostu sie wal :icon_biggrin: tak... dokładnie to. najpierw ty próbujesz kontynuować ośmieszanie mojego sposobu myślenia, a potem wielce urażony jak ja zacznę wyśmiewać twoją logikę. PlanB jest człowiekiem z którym można normalnie porozmawiać na ten temat a ty chrzanisz jak potłuczony o tym jak to (..) jest się z kogoś pośmiać a potem z podkulonym ogonem "wypraszać sobie" ripostę

 

PlanB przed chwilą myślałem że można z tobą podyskutować.

 

Szczerze przepraszam

 

Szanowny kolego KaXardas. Swoim postępowaniem zasłużyłeś na wniosek o zablokowanie dostępu do forum.

/ZuBeR

Link to post
Share on other sites

Dima666 tak, bo ją mam. jeśli użyłbyś jakiegokolwiek argumentu że za mniej niż jakieś 500-600 złotych nie da się zrobić czegoś co będzie działało jak replika snajperska to uwierz mi że zmienię zdanie...

 

Mój znajomy udowodnił mi że to jest możliwe. Wcześniej myślałem tak jak wy i bardzo się myliłem

Link to post
Share on other sites

Dima geniuszu.. chcesz snajperkę? to zostań snajperem i znajdź sobie żonę...

Co do "snajpienia" w AS ma znalezienie żony i bycie prawdziwym snajperem?

Niech każdy robi screeny, cokolwiek! XD

 

PS: Droga Administracjo, nie usuwajcie tego tematu!

Edited by Dima666
Link to post
Share on other sites

dymek? ja z siebie pajaca? to spróbuj udowodnić komuś w internecie że masz racje :D komuś tak ograniczonemu jak wy... Dobra.. zaraz wyzwiecie mnie od tchórza i zaczniecie mnie obgadywać jak puste gimbusy. Ale ja lecę. I ja nie wiem kiedy ja wrócę... oby nigdy na ten temat....

Link to post
Share on other sites

Nie będę się zniżał do waszego poziomu :icon_biggrin: ja udowodniłem że sie da wieloma argumentami a wasze argumenty to "nie da się i już" Nara

 

 

Nie udowodniłeś absolutnie nic, może poza swoją arogancją i brakiem kultury. Urlop jak widać wskazany.

 

/ZuBeR

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...