Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Na plamce to chyba logiczne :P

 

W obu przypadkach występuje ten sam problem :C Może to ja mam coś ze wzrokiem, bo jak mruże oczy to w pewnym momencie jest wyraźna plamka, lecz wydaje mi się, że powinna być wyraźna "normalnie"

Może masz wadę wzroku idź do okulisty albo nawet do pierwszej lepszej przychodni :P

Link to post
Share on other sites

Alexanderexis ma rację. Przy eotechach "sprawność" wzroku ma duże znaczenie, podobnie zresztą jak w przypadku innych kolimatorów. Przykład z własnego podwórka. Sam w prawym oku mam niewielką wadę, która w życiu codziennym w ogóle mi nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu, tyle, że w momencie założenia kolimatora na replikę skutecznie uniemożliwia użytkowanie optyki. Jestem praworęczny, celuję obuocznie skupiając wzrok na celu, nie na plamce, a mimo to trzymajc replikę z założonym kolimatorem obraz jest po prostu nieostry, rozmyty. Trzymając replikę w lewej ręce ten problem nie występuje. Odpowiednio dobrane okulary/soczewki rozwiążą problem. 02kuba, pisałeś, że nosisz okulary i nie masz z nimi problemu. Możliwe, że tak jak napisał Dexter to sprawa felernego kolimatora albo po prostu powiększyła Ci się wada wzroku, ale to na pewno byś wcześniej zauważył.

Edited by tomekpl
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...