Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opinie na temat kamizelki zintegrowanej 'RATS'


Recommended Posts

Ru-D a spróbuj wisnać te paski mniej wicej tak skąd wychodzą i nie bedą dyndać ;)

 

prade mówiąc jesli pytasz o ratsa który kosztuje ( w tej konfiguracji co podałeś tj. cordura powiedzmy wz.93 i taśmy takze z kordury) 855zł a ja mówie o scarabie który jest o "aż" 45zł droższy w tej samej konfiguracji ( co wydaje mi sie ze przy takiej kwocie nie robi duzego znaczenia) to zdecydowanie polecam Ci scaraba :)

Link to post
Share on other sites

prawde mowiąc ja jestem bardziej zwolennikiem PC (świetna kamizelka) niż za scarabem czy ratsem aczkolwiek kazda kamizelka jak wiadomo ma swoje plusy i minusy zależy od kupujacego jakie ma priorytety. Ja czuje sie w nim hmm.. bardziej mobilny niz np w scarabie. Co do twoich wymiarów, długość szelek możesz rególowac, co do boków ja mam w pasie okolo 85 cm i jak zakladam PC to boki kamizelki zachodza na siebie całkowicie bardziej sie nie da :D mylse ze na Cb tez by spokojnie pasował kwestia dopasowania długości wszystkich paskow :). Generalnie polecam skontaktowac sie z firma Miwo LC i zapytac sie o szczególy na pewno wam wszystko wyjaśnia i jakies rozwiązanie na pewno sie znajdzie :)

Link to post
Share on other sites

Bo właśnie boje sie ze PC będzie za "niski" dla mnie. Mysle też nad tym:

 

http://polskor.pl/sk...anelowa-wzor-01

 

 

Bo też ładna kamiezlka. :icon_smile:

 

Nie wygląda Ci znajomo? ;)

Mam PC z MIWO L. ,fajna kamizelka. Jestem niższy od Ciebie o parę cm i jest trochę za długa o jeden pasek molle. Na Ciebie nie powinna być "niska"/krótka. Tylko zapinanie boków nie jest zbyt wygodne,przynajmniej dla mnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...