Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Franchi SAS 12 Tactical


Recommended Posts

Witam.Zakładam ten temat w imieniu mojego kolegi który również chce zacząć przygodę z ASG.Tyle że chce on wydać na replikę ok 100-150 zł.Podobają mu się strzelby a ja na strzelbach a ja niestety znam się na nich jak kura na pieprzu.Poleciłem mu Franchi SAS 12 Tactical od ASG jednak on chciał abym założył tutaj temat aby sprawdzić czy niema w tym przedziale cenowym jakiejś jeszcze lepszej repliki.Za odpowiedz z góry dziękuję. :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Generalnie to strzelby opisane w tym poradniku są sprawdzone, ale również dołączam się do pytania. Szczególnie o tę wersję z potrójną lufą.

Dobra strzelba na shellsy, najlepiej z "potrójnym" strzałem to jest coś, co chciałem sobie zafundować na sezon zimowy.

Czy chrzanić zachcianki i kupić AGM003 :icon_biggrin:? Jak wypada w porównaniu z M56 DE?

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

M56 ma zacinki często, problemy z podawaniem.

I 3 razy więcej części które mogą się popsuć.

Znajomemu się sypnął po 5 miesiącach.

Mam dwie m56tki i w ciągu trzech lat używania zacinki to promil strzałów.

To też gówno prawda bo ilość części w tych replikach jest podobna.

Znajomy miał pecha, bo znam poza moimi dwoma jeszcze pięć tych replik (w różnych wersjach) i awarie należą do rzadkości.

Link to post
Share on other sites

Mojej za 2 miesiące stuknie 3 lata (przebieg jest jednak bardzo mały w stosunku do tego czasu).

 

Samo z siebie nie popsuło się nic - we wszystkich usterkach miałem swój radosny udział - a było to urwanie klapki od shellsów i lekkie pęknięcie pewnych dwóch elementów w środku, spowodowane upadkiem na replikę i zgięciem jej na bok... Jedno i drugie nie uniemożliwiało strzelania, obie usterki naprawiłem.

 

A większość problemów z podawaniem rozwiązuje odpowiednie przeładowywanie i dobre kulki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...