Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mich2000 wersja 'LIGHT'


Recommended Posts

Witam,

chciałbym się spytać czy ten hełm jest wystarczająco duży? Mam dość dużą głowę do tego długie włosy, czy ten hełm na mnie wejdzie? Ogólnie chodzi mi oto aby po prostu nie 'odstawał' i nie wyglądał na mnie jak czapka za mała o 3rozm..

http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/helmy-ochrona/replika-helmu-mich2000-wersja-light-acm-olive.html

Pozdrawiam.

Edited by Azymut
Link to post
Share on other sites

Ale czy te tanie chińskie kopie nie mają tylko jednego rozmiaru? Skontaktuj się ze sklepem i spytaj się czy mogą to sprawdzić.

 

Właśnie chyba tak. Nie wydaje mi się żeby plastikowy garnek za 40zł był dostępny w więcej niż jednym uniwersalnym rozmiarze..

No nic, napiszę do krakmanów, ale jbc proszę o nie zamykanie tematu gdyż jeżeli ktoś znałby odpowiedz z własnego doświadczenia prosiłbym o wpis :D

Link to post
Share on other sites

Do tego jest cieńsza. Poduszek nie trzeba dokupywać, są w zestawie (te czarne poduszeczki na zdjęciach wnętrza hełmu). W każdej poduszeczce powinny być 2 wkładki, jak masz dużą głowę to wyciągasz po jednej i hełm powinien pasować.

 

O, to bardzo miłe zaskoczenie. Myślałem że chińczycy w tak tanim hełmie nie pofatygują się by dać dwie wkładki w jednek poduszce.. Nono brzmi sensownie :)

Dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...