Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bastogne 1944 - Piekary k. Łodzi, 9.12.2012


Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To będę pierwszy :)

 

Wszystkim dzięki za przybycie i wystylizowanie się. Parę osób nie dojechało, zapewne z uwagi na warunki "biometeo" i niech żałują :D

 

Moim zdaniem impreza była na wysokim poziomie, ale poprosimy Was o opinie. Czy się podobało i czy warto organizować kolejną imprezę w klimacie ASH.

 

Werdykt oficjalny:

 

Alianci vs. III Rzesza - 2:1 (prawdopodobnie tylko dla tego, że ktoś nie miał ognia).

 

Jak trochę odtaję, to wrzucę gdzieś parę mizernych lans fotek :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki Panowie za mile spędzony czas w świetnym towarzystwie :icon_smile:.Oby wiecej takich udanych imrez :icon_smile:! Dziekujemy oczywiście organizatorą ,za przygotowania! :icon_smile:

P.S: Wrzucać te mizerne fotyy ! ;D

Edited by m3dykk1
Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie, było naprawdę zacnie, właściwie zero spięć czy kwasów. Terminatorki nie zauważyłem po stronie aliantów. Z naszej "słusznej strony" też raczej nie było, choć przy tak grubych strojach na dzisiejszą pogodę często nie było nawet czuć, za co przepraszam jeśli gdzieś dostałem i nie padłem, choć starałem się schodzić nawet jeśli miałem wątpliwości.

 

Wielkie podziękowania stronie alianckiej za brawurową obronę pomimo znacznej przewadze liczebnej niemców.

 

Kolejne wielkie podziękowania dla organizatorów za wkład i zaplanowanie, oraz chęć biegania i kierowania na tym mrozie. Oraz za dopuszczenie dwóch niemieckich "tłuczków do ziemniaków" :icon_biggrin:

 

A tej flary przy bramie nie odpaliliśmy bo nam zapalniczki się zużyły...wszystkie poszły na front wschodni pod koktajle mołotowa. :D

 

A teraz zażalenia, a w sumie jedno. Bo ja przez was zbankrutuje, stylizacja na niemiaszka, replika historyczna, dziś jeszcze kolega narobił mi smaka na Tommyguna M1928...to by pasowało stylizacja na alianta...no za dużo tego. :icon_smile:

 

Mam nadzieje jednak, że dane nam będzie się spotkać na kolejnej imprezie. :icon_biggrin:

Edited by HunterKiller
Link to post
Share on other sites

Panowie (i panie), dziękuję bardzo za imprezę. Było super! Jak dotąd najlepsza dla mnie impreza pod względem dynamiki i miłej atmosfery! Nie doświadczyłem żadnego terminatorstwa i to pewnie z powodu "elitarnej" ekipy :icon_biggrin: Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Czekam na fotki :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

W imieniu drobnych elementów 6 dywizji powietrzno desantowej chciałbym podziękować za imprezę.

 

W pierwszej kolejności Organizatorom to zawsze miło, że ktoś chce coś zorganizować, zwłaszcza takie udane coś. W dodatku zrobić to non profit. Dziękuję uprzejmie.

Chciałbym również podziękować członkom drużyny kombinowanej spadochronowo morsko partyzanckiej było z wami niezmiernie miło działać.

Również wielkie dzięki dla wszystkich uczestników imprezy.

Po pierwsze na prawdę rzadko zdarza mi się brać udział w równie kulturalnej i bezkwasowej imprezie. Okazuje się, że nawet między przeciwnikami można użyć "proszę, dziękuję, przepraszam" a nie tylko "wuju dostałeś", "nie ladacznica bo ty".

Super stylizacja, świetny urozmaicony teren gry zmuszający do dynamicznego manewrowania, przekładańce w budynkach na zasadzie my tu, Niemcy w następnym pokoju, w kolejnym znowu nasi... a że Niemcy byli o jedną zapalniczkę za daleko... bywa :icon_smile:

 

Uwagi co do medyków przekazane.

 

Z działania w ramach prywaty mam nadzieję, że dało się zauważyć zalety standardowej na Mazowszu pomarańczowej kamizelki trupa (miast szmaty) i Łódź niebawem dołączy do nas :icon_biggrin:

 

Jeszcze raz dzięki.

 

Edit:

Jednak uwaga następnym razem zróbcie zrzutę po 5taku... i kupcie dymiące świece dymne :D

Edited by Wokash
Link to post
Share on other sites

podziękowania dla Ogrów i wspotrzelaczy. Impreza kameralna ale rewelacyjna :)

Od dawna nie byłem na imprezce gdzie nie było ani jednej napinki i gdzie nie słyszałe o ani jednym przypadku terminatorki.

Repliki padały jak muchy i prawie spring party nam wyszło :)

 

I ten moment kiedy byłem sam na sam ze świecą dymną i nie miałem żadnego ognia....

A jak pierszy palący nadzedł herbaciano/hambrgerowe siły już wóciły z respa....

 

I jeszcze raz podziękowania dla "snajpera" z M14... Polowanie na kolegę było chyba nafajniejszym kawałkiem zabawy....

Chyba ze 3 razy mieliśmy okazję się spotkać :)

Link to post
Share on other sites

Powiem krótko - chcemy więcej równie udanych imprez :P

 

Chociaż baterie padały, tak że od 3 fazy miałem tylko glocka do dyspozycji, a G36 po ogrzaniu w domu dopiero 'odżyła'. ;)

 

Poza tym - aż chce się stylizować po takiej klimatycznej zabawie! ASH to jest to :D

Link to post
Share on other sites

Mogę tylko potwierdzić to, co koledzy z teamu napisali wcześniej. Świetna impreza - ciekawe scenariusze, duża dynamika, wiele fajnych starć, no i pełna kultura. Widać było, że osoby, które przyjechały, zrobiły to dla dobrej zabawy, a nie dla zwycięstwa za wszelką cenę.

 

Ci co nie byli - niech żałują. Zwłaszcza, że organizator dopuścił naprawdę bardzo luźne stylizacje, które można było skompletować za grosze (myślę o zimowym kamuflażu) albo grzebiąc w szafie dziadka :D (bardzo klimatyczny ruch oporu).

 

A jeśli ktoś się przestraszył single fire albo zniechęcił normalnymi limitami FPS... To bez powodu. Takie imprezy tylko potwierdzają, że w takim terenie nie liczy się tylko siła ognia, ale głównie szybki manewr i dobry pomysł. No i sprawna zapalniczka.... :D A dla samych Piekar warto mieć nawet jakiś mały, tani, słabszy chiński "rozpylacz" CQB.

 

PS. Polowanie na snajpera z M14 w budynku było świetne. Potwierdzam :D

Link to post
Share on other sites

Jednak uwaga następnym razem zróbcie zrzutę po 5taku... i kupcie dymiące świece dymne :icon_biggrin:

 

Szanowny Panie! Zażalenia do małych chińskich rączek, które to składały :) A tak na poważnie, do tej pory jakoś dawały one radę. Ale szukam namiaru na dobre i w miarę tanie kefy. Any suggestions?

 

I jeszcze raz dzięki za przybycie. Pierwsze koty organizacyjne za płoty!! A powrót 101. z respa na 10 metrów Niemców do świecy- bezcenny!

Edited by jakubgro
Link to post
Share on other sites

Dzięki za dobra zabawę podziękowania dla organizatorów ze przyjeli i zgodzili się zebym brał udział z wami gdy byłem kompletnie nie przygotowany do tego na prawdę konkretny klimat zero terminatorki Pozdrawiam kolegów z drużyny( Ruchu Oporu ; ) pomimo drobnych kłopotów z bateriami na początku dałem rade Dzieki wielkie!

Link to post
Share on other sites

Niestety, gdy wróciłem, padłem jak "psotka dzielnicowego" i nie dałem rady usiąść do kompa, toteż trzech Jedi wyprzedziło mnie z podziękowaniami od Zakony Jedi. Niemniej w imieniu najliczniej reprezentowanej ekipy (10-ciu germanofilów) z całego serca i duszy dziękuję SGO za super imprezkę :icon_exclaim: Dynamika zajefajna o czym świadczy fakt, iż wykończyła moją geriatryczną kondycję po drugiej fazie boju. :icon_cry:

 

Co do zapalmiczek - miałem dwie i w obydwu gaz zamarzał. :icon_cry:

 

Co do baterii, mrozik dał im się tak we znaki, że w bagażniku mojego auta leżały dwie repliki gotowe do akcji i płakały, że bateryjki nawet nie jęknęły. (W tej sprawie kropelka "kryptoreklamy". Firefoxy padały jak muchy, natomiast doskonale spisały się do samego końca bateryjki GFC Energy, czym byłem mile zaskoczony).

 

Co do terminatorki - po tej imprezie możnaby zapytać - co to jest terminatorka :icon_question:

(...) przy tak grubych strojach na dzisiejszą pogodę często nie było nawet czuć (...)
Ot, to - raz zostałem postrzelony w poncho i niestety nie dostrzegłem tego ale po zwróceniu uwagi zarówno przez przeciwnika, jak i przez dowódcę naszej dywizji NoNam'a, natychmiast ogłosiłem się trupem i tak powinno być :icon_exclaim:

 

Jeszcze raz dziękuję:

- Orgom za superimprezę w kameralnym, ale doborowym towarzystwie, za dobry scenariusz i czuwanie na bieżąco nad przebiegiem rozgrywki. :maniak_OK:

- Kolego "Herbatnikom" i "Hamburgerom" za skuteczną i bezkonfliktową wymianę kompozytu. :maniak_jezyk2:

- Wszystkim uczestnikom za niemal rodzinną atmosferę. :maniak_usmiech:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...