Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki karabin wybrać?


Recommended Posts

Nie, nie dodają. Najlepiej weź LiPo 7,4V/11,1V (sam wybierz napięcie, wyższe=większy ROF, ale większe zużycie części).

Jakby co kup w sklepach modelarskich, akumulatory są tańsze i wydajniejsze, a wystarczy tylko zmienić wtyczkę w replice :)

Co do ładowarki to ciekawą pozycją jest ładowarka mikroprocesorowa od PowerBean - Major(o ile dobrze pamiętam). BTW nie zapomnij o zasilaczu.

Link to post
Share on other sites

Do stocka weź 7,4 w zupełności wystarczy, po tuningu możesz pomyśleć o 11,1. W tej replice co podałeś jest nie wiele miejsca na baterię więc nie słuchaj Shuad'a w sprawie sklepów modelarskich bo tam mają zazwyczaj duże, "kanciate" baterie których nie wepchniesz do tej kolby, najlepiej sprawdzają się baterię http://gunfire.pl/product-pol-1152198581-Akumulator-Redox-LiPo-2400-mAh-7-4V-20C.html

(chodzi mi o kształt)

Link to post
Share on other sites

Do stocka weź 7,4 w zupełności wystarczy, po tuningu możesz pomyśleć o 11,1. W tej replice co podałeś jest nie wiele miejsca na baterię więc nie słuchaj Shuad'a w sprawie sklepów modelarskich bo tam mają zazwyczaj duże, "kanciate" baterie których nie wepchniesz do tej kolby, najlepiej sprawdzają się baterię http://gunfire.pl/pr...h-7-4V-20C.html

(chodzi mi o kształt)

 

Źle to napisałem - chodziło mi o akumulatory z wtyczką jak w modelarskich, sorry mój błąd. Chodziło mi o akumulatory Redox'a. Jeśli nie chcesz zmieniać wtyczek to myślę, że nada się akumulator od PowerBEAN. Mam, nie narzekam.

Link to post
Share on other sites

W teście tej repliki jest napisane:

 

4. Pomiar zasięgu skutecznego i maksymalnego

Zasięg skuteczny, przy którym 50% oddanych strzałów nadal trafia w sylwetkę, wynosi 50 m. Zasięg maksymalny wynosi 60 m. Na tym dystansie nadal możliwe było trafienie w sylwetkę, ale prawdopodobieństwo jest już dużo niższe, jest to granica dolatywania kulek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...