Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich.

 

Zwracam się z zapytaniem, ponieważ moja replika główna uległa awarii i muszę odesłać ją na gwarancję, a chciałbym sobie postrzelać, a nie wiadomo kiedy dostane replikę z powrotem. Więc postanowiłem kupić drugą replikę, którą teraz bym strzelał, a później służyłaby mi za broń boczną. Tylko pojawia się problem, bo zima tuż tuż, a nie wiem jak pistolety gazowe to znoszą. Dlatego zastanawiam się czy lepiej kupić jakiegoś springa ( myślałem nad jakimś od TM, ale nigdzie nie mogłem znaleźć dostępnego) czy jednak postawić na gaziaka. Wolałbym żeby to był pistolet na co2, ponieważ kapsułki są mniejsze i bardziej praktyczne, a i czytałem że co2 lepiej znosi niskie temperatury, czy to prawda?

 

Znalazłem taki model http://gunfire.pl/pr...-SPORT-106.html bardzo podoba mi się on z wyglądu, cena też w porządku i prędkość która pozwoli mi go używać na bliższym dystansie. Szukałem na forum i nie mogłem niestety znaleźć nic o tej replice, wie ktoś z was czy jest warta zakupu? czy lepsza berreta src 2 razy tańsza ?

 

Macie jakieś inne propozycje ? Zależy mi na tym żeby replika była niezawodna, nie rozwaliła się szybko, no i strzelała w miarę przyzwoicie, choć wiadomo nie będę oczekiwał wiele od pistoletu. Nie zależy mi na tym czy jest z absu czy z metalu, czy ma blowback który tylko zwiększa zużycie gazu i awaryjność, ważne żeby strzelało i się nie zepsuło. Ile muszę wydać na taki pistolet, żeby działał i się nie zepsuł? Czy może na zimę lepszy będzie spring, a jeśli tak to jaki?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :icon_smile:

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Jeśli ma to być skuteczna replika to spring odpada na dzień dobry. (ciężko mi sobie Ciebie wyobrazić jak naciągasz sprężynę po niecelnym strzale w momencie gdy przeciwnik może być już paręnaście metrów od Ciebie) Prawdą jest, że co2 spisuje się lepiej ale wiele zależy od samej repliki. Powinieneś raczej zastanawiać się nad dobrą bronią na sezon letni niż wątpliwą replikę na okres zimowy. Co do Twojego modelu się nie wypowiem gdyż nie widziałem go na oczy. Mogę natomiast polecić:

http://forum.wmasg.p...-metal-co2-kjw/

Strzelałem ostatnio z niej z rana gdy temperatura sięgała zero stopni i nie było żadnych problemów.

Pozdrawiam

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...