Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DZIWNIE TANI ZESTAW ASG.


Recommended Posts

Wewnątrz repliki znajduje się wykonany z tworzywa poliwęglanowego gearbox V2.
Czyli jest to wersja budżetowa chińskiej emki. Nie wchodziłbym w ten interes. Kiedyś Boyi produkowało emki z GB v2 za 300zł z granatnikiem i takimi bajerami, był to jednak tani plastik który pękał na potęgę. Być może jednak jest to inna seria.
Link to post
Share on other sites

<p>

Jak dla początkujacego jest ok, ale dlamnie jest zdecydowanie za mało fps(obecnie używam modyfikowanego m4 (full składak) na markowych częściach i mam 490fps na 0,25 w sumie dałem za wszystko 985zł). Lepiej dskładaj do jakigoś g36 :icon_wink: (np od BOYI)

 

Włożyłes tam przekładnie planetarną od Stara ?

Edited by danesz
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o tą replike to nie polecam. Repliki używane to loteria. Może się trafić dobry zadbany sprzęt a może pochodzić 2 tygodnie i klapa. Ja osobiście nie polecam kupować urzywanych replik gdyż np. nie mają gwarancji , jak kupisz na np.taiwangunie to masz w razie czego darmowy serwis, noi oczywiście jak dozbierasz na nówkę to masz pewność że ci trochę posłuży , zwłaszcza ,,legendarny,, CM 0.28 :D

Link to post
Share on other sites

^Up możesz mi powiedzieć jakie części włożyłeś, że masz 490 fps na 0,25 i dałeś tylko 985 zł :icon_smile: ?

 

 

Części wcale nie są kosmiczne. Za wszystko dałem tylko tyle bo kolega prowadzi tuning asg. Czyli za części wyszło tak z 550(bebechy) i z 400(na zewnątrz)

 

<p>

 

Włożyłes tam przekładnie planetarną od Stara ?

 

tak

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...