Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tani asg za 80zł opłaca się ?


Recommended Posts

Witam jestem całkiem nowy w tym sporcie i kupiłem sobie za 69 zł oto taką broń. Jak czytałem opinie o tej replice były oceny 4,67/5 i pisali że dobre dla początkujących. Czy dokonałem dobrego wyboru ??

  • Skala: 1:1
  • Kaliber: 6mm
  • Wykonanie: ABS + metal
  • Gearbox: elektryczny (abs)
  • Prędkość wylotowa fps: 180 (0,12g) - 100 (0,2g)
  • Pojemność magazynka: 200 kulek (wsypowy)
  • Długość: 23cm
  • Waga: 0,5kg
  • Tryb ognia: ciągły
  • Blokada spustu: tak
  • Akumulator: 700 mAh 4.8v
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Link to post
Share on other sites
Witam oturz jestem całkiem nowy w tym sporcie i kupiłem sobie za 69 zł oto taką broń. jak czytałem opinie o tej broni gyły oceny 4,67/5 i pisali że dobre dla początkujących czy dokonałem dobrego wyboru ??

 

O kurde 69zł za taką "broń"...black friday w Wallmart się zaczął dla rednecków? Bo poziom wypowiedzi by się zgadzał. No ale kolego jeśli chcesz opinii to myślę, że zamiast tego co kupiłeś to to, albo to, a może i nawet było by lepsze, a na pewno już to...

A serio, poszukaj innego jelenia i sprzedaj za połowę ceny to co zakupiłeś. Może jakieś dzieciaki po podwórku ci biegają z resztką kasy pourodzinowej. Kup sobie z tego procę i słownik, jeszcze może ci na bluzę w niemieckim kamo wystarczy...

Link to post
Share on other sites

Polecam sprzedać tą broń, nie używać jej dużo (drożej się sprzeda) i albo dołożyć około 300 zł i kupić np

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_028a_tactical.html (mam i polecam, świetna broń na start asg i nie tylko)

 

albo za tą cene kupić np http://www.taiwangun.com/shotguny/shotgun-long-003-agm.html

mój znajomy ma i za taką cene jak się trafi dobry egzemplarz to naprawdę warto :)

 

Rada na przyszłość - Pytaj wcześniej, nie po fakcie :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...