Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Barszcz164

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 1. Budżet? Snajperka zaczyna się od 1500zł.
 2. Asg w świetle polskiego prawa nie różni się od pistoletów na kulki z odpustów - zabawki. Teoretycznie podpada pod wiatrówki bez rejestracji (<17J), ale w praktyce takiej mocy nie osiągniesz.
 3. Do lasu polecę wyłącznie mk23 - zasięg, precyzja, praktycznie bezgłośny. Do cqb się niestety nie nadaje, głównie przez "powolny" spust. Celowałbym w coś z full auto - AA AAP01 w wersji budżetowej, G18C TM w wersji na bogato. Skoro budżet to nie problem, to może mk23 STTI + AAP01? Zmieścisz się w tych 8 stówkach nawet z drobnym tuningiem mk23 Sam użytkuję combo SSG10 + MK23 TM, zeszłej jesieni zakupiłem właśnie SSX303 + AAP01, tylko czekam aż się cieplej zrobi.
 4. https://taginnbaltic.com/launching-projectiles I obudować czymś co przypomina moździerz. Same pociski można było kiedyś kupić na GF, może wrócą.
 5. Z racji tego, że moje obecne magazynki powoli nadają się do wymiany szukam alternatywy dla magów G&G - najlepiej coś z chińskiej półki cenowej. Jak wygląda kompatybilność magów A&K? Gdzieś w sieci znalazłem opinię, że siedzą, ale bardzo ciasno, ale to było kilka lat temu. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? https://allegro.pl/oferta/polimerowy-magazynek-120-kulek-sr25-ar10-black-8005615959 Czy te Pmagi od Battleaxe ktoś testował?
 6. Witam, Zakupiłem ten oto magazynek: http://www.taiwangun.com/elektryczne-magazynki-boxy-2/elektryczny-magazynek-bebnowy-na-1200-kulek-do-m4-m16-black-battleaxe?from=listing&campaign-id=19 Chcę w nim wymienić okablowanie - podkręcanie z przycisku na kablu. Czy ktoś wie jak to ustrojstwo otworzyć? Na pierwszy rzut oka przez te 4 zatrzaski z przodu - nie udało mi się ich wcisnąć/podważyć, stawiam, że to atrapy. Z tyłu magazynka są 2 śruby: pierwsza przytrzymująca "szyjkę", która wchodzi do repliki (szyjka jest zablokowana z przodu - nie da się jej wyciągnąć po odkręceniu śruby), dru
 7. Tak, w kolbie. Nowe kable, także szkoda znowu zmieniać, poza tym szyny na przodzie już wystarczająco dociążają :-D A jak wypadają baterie redoxa? http://allegro.pl/pa...6722597551.html Wymiarowo pasuje i jest 30C, ale mam jakieś 7.4 z niskim C z GFa i za dobrze się na niej nie strzelało, dlatego pytam.
 8. Tą też oglądałem. Problem w tym, że nie mam jak zmierzyć -swinia została w domu rodzinnym, w którym będę dopiero na weekend. Powinna wejść jeśli pozbęde się tej gąbki, która jest wklejona po bokach wnętrza kolby od mk2. Wolałbym tego jednak uniknąć, dlatego w pierwszej kolejności szukam czegoś poniżej 20mm grubości.
 9. Witam, W posiadanej replice (Minimi a&k, silnik stock, m130 guarder, zęby SHS, wymienione okablowanie) użytkuję taką baterię: https://hobbyking.com/en_us/turnigy-2650mah-3s-30c-lipo-pack.html Potrzebuje dokupić kolejną, najchętniej taką samą, niestety nie znalazłem jej w sklepach (potrzebna mi jest na przyszły weekend). Turnigy posiada serię też serię 40-50C, o podobnych wymiarach: http://allegro.pl/lipo-turnigy-2650-mah-3s-az-40-50c-11-1v-24h-i6736110875.html Pytanie z mojej strony: czy pchać się w serię 40C, czy jest to jednak za dużo i szukać czegoś ze stałym prądem 30C? Czy zmi
 10. Zdjęcia kapci też najprawdopodobniej nie jego: http://wmasg.pl/pl/consignment/show/747961 http://www.ebay.com/itm/LOWA-Zephyr-GTX-MID-TF-Desert-Boots-Mens-Size-10-/361489248455 Niestety w aukcji widze tylko jedną fotkę, ale się zgadzają.
 11. Panowie poszukuję dyszy BU do zestawu BU Modify - komora AirsoftPro. Ta dodawana do bore upa jest minimalnie za krótka. Macie jakieś sprawdzone propozycje?
 12. Atrakcyjna cena? http://allegro.pl/osobisty-alarm-odstraszacz-kieszonkowy-niemiecki-i4598215016.html 30 złotych + metr izolki + obklejenie kartonika po mleku etykietką C4...
 13. Na Twoim miejscu popróbowałbym jeszcze raz na spokojnie - zakładanie tych szkiełek to istna katorga, przynajmniej dla mnie. Ja w swoich, raczej oryginalnych (nówki ze Speca) również spotkałem się z problemem rysowania się - zewnętrzna warstwa schodziła nawet przy zadrapaniu paznokciem. Po zareklamowaniu towaru dostałem nowe szkła, w których ten problem już nie występuje, więc może jest to jakaś słaba partia. Z tym, że były to szkła przeźroczyste. Spojrzałem teraz na zaczepy tych starych szkieł - nie różnią się od przedstawionych przez Ciebie jako oryginały.
×
×
 • Create New...