Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Czy ktoś ma coś takiego lub czy testował kiedyś:

 

http://goblinpaintball.com/GoblinStore

 

Nie jest dostępne w Polsce ale można sprowadzić, interesuje mnie wersja na szelsy ASG (12 kulek w szelsie) czy lepiej zainwestować w szelsy madbulkla (tylko 6 kulek) i myśleć nja dorobić do niej jakąś dwulufowy obrzyn?

Kiedyś o czymś takim myślałem ale temat upadł teraz powracam.

 

 

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Też nad tym myślałem - Deuce plus dwie wkładki airsoftowe, na początek tylko do testów. I tak wyszłoby mnie jakoś tak trzy razy taniej niż obrzyn Wa Shana, a skopiować potem mechanizm i włożyć go w ładniejsze opakowanie to niewielki problem.

 

Patrząc na to, że na kilku filmikach jako zasięg skuteczny dla konwersji ASG podaje się 20-25 stóp (co daje nam około 6-7.5metra), jest to chyba zbyt mocna pukawka na CQB (255 FPS na kulce paintballowej).

Link to post
Share on other sites

Nie nie ma, tylko strzelby tanaki, ale powiem wam że te 6 kulek z madbulla wystarcza w cqb jak mniej więcej przy celujesz :icon_biggrin:

 

Sorry nie mogłem zedytować.

Obejżałem filmiki i wiecie co widzę ?

Sheslsy są bezczelną kopią patentu od Airsoft Surgeon (dokładnie twórczość genialnego Clarence Lai) stosowaną w ich customowych shelsach do tanaki m870, skąd wiem ? mam jeden taki i oring w oring są identyczne.

 

Zewnętrzna osłonka stabilizowana 2 oringami ? jest !

Spłonka przez cały shels pełniąca rolę zaworu ? jest !

Odkręcane denka razem z kryzą ? jest !

Wwewnętrzna sprężyna pozycjonująca zaworek ? jest !

 

Ciekaw jestem czy legalnie to kopiują czy okradają kogoś z jego nie łatwego do zrealizowania pomysłu.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...