Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chset rig- informacje techniczne i nie tylko!


Recommended Posts

Na samym początku pragnę wszystkich powitać :!:

 

Interesują mnie opinie uzytkowników ponizszego chesta:

 

f.jpg

 

Tutaj link to sklepu:

http://www.actionsportgames.com/shop/produ...23493&visible=2

 

Dokładniej:

- jakość wykonania

- materiał

- możliwość umieszczenia radyjka w ładownicy pistoletowej

- ile można zmieścić magów w jednej ładownicy

- gdzie w Polsce można go dostać

- no i każda wiedza, która może się przydać

 

POZDRAWIAM!!

Link to post
Share on other sites

Na wstępie zaznaczę że nie mam tego właśnie chesta, ani nawet podobnego.

 

AD. jakość wykonania -> nic Ci niepowiem;

AD. materiał -> tu nie moge powiedzieć ani słowa ponad to co powyżej;

AD. możliwość umieszczenia radyjka w ładownicy pistoletowej -> jeśli chodzi Tobie o Ladownice na magazynek pistoletowy to na 99% będzie (a przynajmniej powinno) problematyczne, widziałes kiedyś magazynek o gabarytach radyjka ? nawet DE ma mniejsze magi niż najmnijesze (te popularne) radiolki.

AD. ile można zmieścić magów w jednej ładownicy -> strzelam: dwa stanagi ?, nie mają zadnych gumek wiec bedą fruwać :P

AD. gdzie w Polsce można go dostać -> zapewne nigdzie :(

AD. no i każda wiedza, która może się przydać ->

Ciekawy chest ale górny panel nie ma mozliwosci schowania, ja w swoim schowałem go gdyż nie mam odpowiednich łądownic do niego oraz nie mam potrzeby uzywania go, choć w tym miesiącu się to zmeini najprawdopodobniej, gdyż w niekrótych sytuacjach zwłaszcza na duzych grach gdzie szpeju jest więcej brakuje małych kieszonek. Druga sprawa - Out of Stock ale pewnie tez to zauwazyłeś.

Link to post
Share on other sites

Jak ktoś napisze na stronie taki tekst:

Chest Rigg, Green

to ja już bym się bał co dostane w paczce z tego sklepu.

IMHO - nie jest modułowy, brak większej możliwości modyfikacji tak jak to zauważył Wilku (ładownice na magi pistoletowe są dobre tylko do bbloaderów, latarek, magów pistoletowych, foldera jakiegoś czy lightstika z bólem - radio nie wejdzie chyba że młotkiem nad nim popracujesz), jak ktoś nie ma wymagań co do swego sprzętu i nie będzie chciał mieć czegoś dobrego to może takie coś sobie kupić (jak będzie "in stock" :P)

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z przedmówcą. MIWO to ogólnie fajna firma. Szybki kontakt, możliwe modyfikacje zamówionego sprzętu. Wszystko można ustalić. Ceny . . . cóż kiedyś było taniej :D Na razie czekam co mi przyślą, ale za obsługę klienta i "nieolewanie detalistów" mają u mnie dużego plusa.

 

Do 350 zł to mają

Chińczyk 200 zł

Chińczyk Panelowy 245 zł

KT-8 220 zł

Kamizelka pilota śmigłowca 290 zł

Link to post
Share on other sites
No KT-8, wygląda całkiem przyzwoicie. Nie wiecie jak wygląda sprawa magów do m16 w tych ładownicach? Wydaje me się, że mogą tonąć.

Wcale nie aż tak bardzo. Jak masz low- albo mid-cap'y to "magpul" załatwi sprawę. Jeśli zaś używasz hi-cap'a to nie potrzeba wcale aż takiej prędkości przy wyciąganiu tylko robi się to w sprzyjającym momencie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...