Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czeski karabinek Samopal SA 58


Recommended Posts

Moze malo was zna ten karabinek,no w swjete on byl bardzo popularny. V tym czase,kiedy se wybieralo jaki karabinek bede v vojskach RVHP,to v ceskej zbrojovce zrobili karabinek SA58,ktory mial kilka nowocesnych rozwionzan i patebtow i w porownaniu s AK byl o klase lepsy. No inne strony zdecidowaly se na AK,Ceskoslovensko wzelo ten karabinek do wojska.

Dla tego,ze to dla cechow i slowakow ich najmilsza bron,byla zrobiona tes v werziji airsoftowej.

W tym case jest werzija sprenzynowa, ktora ma bodi zrobione z wytrzymalego ABS, no ma wjele metalowych czensti. Za uwage stoji,tes, ze duzo czensti,mozna zamjenit z ostrego, kture som dostempne wolno na rynku. Prenkost kuli jest okolo 100m/s i jest mozliwost wlozyt silnejsom sprenzyne.

Zatem som trzy modifikacije tej broni i to s drewnianom kolbom,se sklopowkom i najnovsa s przednim RIS.

Przygotuje se tes verzija metalowa AEG.

Jak by bylo zainteresowane,tym karabinkem,mysle ze by sme mogli zrobit,ze by ktorys sklep airsoftowy,zaczel ich sprzedawat. Cena v werziji sprenzynowej by miala byt gdes okolo 280zl

 

 

WK-0011.jpgWK-0010.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...