Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Co kto woli. Sens korzystania w Airsofcie z takiej dalej jest. Wolisz powiększenie oddalonego obrazu, bierzesz lunetę, wolisz szybkie celowanie bez możliwości skutecznej obserwacji, czy kulka trafia, bierzesz kolimator.

 

W razie "W" mam jedną lunetę na sprzedaż. Jeżeli chcesz, pisz PW.

Link to post
Share on other sites

Jak pisałem, co kto woli. Poronionym pomysłem jest zakup lunety dopiero wtedy, gdy replika nie ma skupienia już na 40m. W przeciwnym razie korzystanie z takiego ustrojstwa ma największy plus taki, że lepiej widać końcówą trajektorię lotu kulki.

 

Jak pisałem, co kto woli. Poronionym pomysłem jest zakup lunety dopiero wtedy, gdy replika nie ma skupienia już na 40m. W przeciwnym razie korzystanie z takiego ustrojstwa ma największy plus taki, że lepiej widać końcówą trajektorię lotu kulki.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam, mam kilka pytań co do w/w repliki:

1. Jaką ma długość stockowej lufy wewnętrznej?

2. Jaką byście polecili precke w optymalnej cenie ? (zamierzam mieć trochę dłuższą i zamaskować ją PBS-em)

3. Czy po zakupie repliki wymienić gumkę na zieloną G&G i czy taka jest w miarę dobra ?

 

Serdecznie dziękuje za komentarze,

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam mam karabin cm.050 po ostrym tuningu mianowicie lufa precyzyjna kable,zębatki,gumka i sprężyna 150.Mam takie pytanie czy jak zmienił sprężynę na 140 lub 130 to poprawiło by to celność i zasięg repliki oraz szybkostrzelność, proszę o odpowiedź i z góry dziękuje :icon_biggrin:.

 

 

Połączyłem bo chyba masz problemy :icon_eek:

S1

Link to post
Share on other sites

Kulki mogą być takiej wagi , pomyśl moze o bateri innej jakiejś lipo albo wiekszy voltage ? , może mosfet ? , przy takiej spreżynie i chcesz robić szybkostrzelność to proponuje kupić głowice cichą tłoka i cylindra żeby sie nie rozwaliło coś , A do celności możesz zawsze cieższe kulki kupic , ale zasięg pada .

 

 

Jak się nie znasz to proszę nie doradzaj .Połowa posta to nieporozumienie.

S1

Link to post
Share on other sites

W takim razie , proponuje zamontować mosfet , poprawi prace spustu i kontaktu prąd-kable-silnik czyli szybsza reakcja , zmniejszyć sprezyne na m130 bo Ci rozwali GB albo nie , zamontowanie i kupienie lipo bateri jakieś wiecej na forum znajdziesz , dobre kulki używaj , dobre gumke hop-upa do twojej mocy wymien ze stockowej . wiecej mi na głowe teraz nie przychodzi .

Link to post
Share on other sites

Panowie to nie temat o gumkach.

@nik1997 napisałeś że masz potężny UP a przełożenie zębatek znasz jaki masz silnik ?

Aby zwiększyć rof na tej sprężynie to zasilanie lipo 3S z min. 20 C i pojemności co najmniej 1600 mAh.I przy takiej sprężynie używać kulek min. 0.32 g.

Nie rozumiem ludzi którzy mają powyżej 500 fps a grają na 0,25g. dlaczego ? proponuje samemu sprawdzić jak latają cięższe kule i jaki mają zasięg w porównaniu do lżejszych w replikach pow. 500 fps.

 

Zmiana sprężyny na słabszą poprawi rof na tym pakiecie co masz ale co za tym idzie zmniejszą sie fps ale wtedy możesz rozpylać na kulach 0,25.

Jak idziesz na rof to lepiej używać kulek G&G bo mniejsze ryzyko zacinki. P&J i Rakiety to porażka w większości przypadków dla replik z większym rofem.

Z gumek polecane są Systema lub G&G wybór należy do Ciebie.

 

@Chcu1995 czytasz ze zrozumieniem ? koleś już ma mosfet zamontowany . V3 to nie V2

V3 w Cymach często pęka na m160 i rofie pow 20 rps .M150 długo wytrzymuje z rofem w granicach 16 rps.Co innego dotyczy bebechów.

 

 

 

Czytajcie trochę to forum zanim zadacie kolejne pytanie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Odświeżając temat czy jest sens wstawiać lufe guardera 6.02 do tej repliki? Czy jej osiągi rzeczywiście się zmienią (poprawią). Jeżeli tak to czy będzie to zauważalne w normalnym użytkowaniu czy tylko nieznacznie? Najlepiej gdyby wypowiedział się ktoś z wiedzą praktyczną :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...