Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UMP [ARES]


Recommended Posts

Witam mam parę pytań odnośnie tej repliki dokładnie http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=5364&name=ARES_-_UMP_-_New_Ver._2012. Otóż nie znalazłem nigdzie nic na jej temat. Miał ktoś z nią styczność? Czy warta jest swojej ceny i czy warto ją kupić? Jakimi osiągami dysponuje? Jak ma się do innych replik ARESA np. seria g36. Jak ktoś cokolwiek wie to prosiłbym o napisanie czegoś na jej temat. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Tak ale czy mógłbyś powiedzieć coś o niej więcej? Np. czy bebechy sa takie same jak w gietach aresa? Czy ta lufa 200mm nie jest za krótka? Np g36c ma 250mm i w stocku strzela fenomenalnie pytanie czy te UMP też tak będzie strzelać? Głównie chciałbym właścicieli tych replik popytać.

Link to post
Share on other sites

Też mam takie drobne pytanko odnośnie UMP Ares'a

Czy jeżeli zmienię G36C Cymy (CM 033) na te UMP Ares'a to osiągi tego drugiego są porównywalne do tego pierwszego czyli zasięg

50-55 m ???. Zależy mi na replice i do lasu i do miejsc bardziej zurbanizowanych. Jak na razie korzystam z Cymy i jestem zadowolony, ale UMP zawsze mi się bardzo podobało.

 

PS. W swojej Giecie jak na razie nic nie zmieniałem.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, nie posiadam osobiście żadnej pukawki elektrycznej firmy ARES, aczkolwiek zasięg i celność jest pewnie porównywalna z G36C tejże firmy.Jeżeli martwisz się o to że lufa w UMP jest krótsza o te 47 mm to nie masz o co się martwić.Długość lufy w airsofcie nie ma takiego znaczenia jak jej średnica i precyzja wykonania która gwarantuję markowy producent luf precyzyjnych.W produktach firmy ARES także przydatne byłoby wymienienie lufy na preckę.

Edited by CIUPAK1
Link to post
Share on other sites

Bo UMP firmy G&G jest o wiele dłużej na rynku niż UMP ARESa, a jak wiadomo każda sroczka swój ogonek chwali(bo więcej osób posiada G&G).Co nie zmienia faktu że rzeczywiście UMP G&G to także zacna replika.Reasumująca patrząc na cenę UMP ARESa w promocji nie ma w ogóle się co zastanawiać i można go śmiało brać.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, nie posiadam osobiście żadnej pukawki elektrycznej firmy ARES, aczkolwiek zasięg i celność jest pewnie porównywalna z G36C tejże firmy.Jeżeli martwisz się o to że lufa w UMP jest krótsza o te 47 mm to nie masz o co się martwić.Długość lufy w airsofcie nie ma takiego znaczenia jak jej średnica i precyzja wykonania która gwarantuję markowy producent luf precyzyjnych.W produktach firmy ARES także przydatne byłoby wymienienie lufy na preckę.

 

Ja mam gietkę Aresa,i nawet nie śni mi się wymiana lufy,czy gumki,bo są świetne.

 

Gdyby magi były ciut tańsze,to nawet bym się nie wachał nad tym ump.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Magi to kwestia czasu aż Chińczycy zrobią swoje ump i do niego magazynki. Jak czytać opis to prawdopodobnie bebechy ma identyczne jak giety,

 

Kiedyś już robili, tylko nie pamiętam firmy. Może je robił Both Elephant? Nie pamiętam, wiem że było w cenie około 400 pln :icon_biggrin:

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites

Bo UMP firmy G&G jest o wiele dłużej na rynku niż UMP ARESa, a jak wiadomo każda sroczka swój ogonek chwali(bo więcej osób posiada G&G).Co nie zmienia faktu że rzeczywiście UMP G&G to także zacna replika.Reasumująca patrząc na cenę UMP ARESa w promocji nie ma w ogóle się co zastanawiać i można go śmiało brać.

 

No właśnie co do tego UMP ze speca, już życzą sobie za niego 900 zł, zdjęli go z promocji czy to jakaś inna wersja? Bo teraz pisze, że ver. 2012. Bo wtedy była cena mocno okazyjna, teraz wolę dołożyć 50 zł do emki :P

Link to post
Share on other sites

Teraz to już jest nędza i lipa w jednym. Dzwonił kumpel czy ta promocja się już skończyła czy jak i mu powiedzieli ze koniec promocji i oni na to wpływu nie mają a chciał zamówić bo tanio ... jest lipa ;/. Już lepiej G36c od ARESA za taką cenę nawet tańsze i sprawdzone bynajmniej.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 11 months later...

Witam,

Poszukując Umpów do zakupu, za cenę dla śmiertelnika do 700zł znalazłem tylko Umarexa(za 600 z hakiem na Militaria.pl) i replikę Aresa(na Gunfire, także za 600+) ale taki sam w specshopie za 900 zł i czy jest w nich jakaś różnica? Bo w opisie żadna. Umarexa zostawiam w spokoju, bo ponoć nie są dobre(przynajmniej te tańsze), a co z Aresem, warte to zakupu w tych czasach? Bo gdzieś rzuciło mi się w oczy, że nie jest już tak fajnie jak kiedyś.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...