Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta M93R AEP


Recommended Posts

chyba na GBB KSC, ktory ukaze sie niedlugo

 

Przepraszam za offtopic, ale mógłbyś przybliżyć troche tematu tutaj/na pw? Bardzo podobają mi sie uspki ale tym od KJW jakoś nie ufam (złe bestie ;P). Z góry dzięki.

 

http://www.arniesairsoft.co.uk/index.php?m...from=&go=search

 

w skrocie - niedlugo ukaza sie trzy nowe repliki(GBB) KSC H&K USP, SIG P226 rail, oraz M1911(ten najwczesniej prawdopodobnie).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zasugerowałem się identyczną ceną obu modeli w kilku sklepach zachodnich i stąd pytanie. Patrząc na WGC, Redwolf i UnCompany, to mają oni obie repliki w cenie identycznej lub rózniącej się 10 $. U nas różnica wynosi okolo 100zł. Wybaczcie, że czepiam się i zaśmiecam forum ale napaliłem się na replikę i ta różnica lekko mnie przystopowała.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Właśnie kupiłem 93r w Safarze (San Marino) za 148 EUR. Wygląda super, sprawuje się - nie wiem jak, w czwartek pierwsze testy na nocce. Z wystrzelonych paru kulek - wnioskuję, iż osiągi identyczne z Glockiem 18c czyli około 220 fps'ów.

Ma hop-up i to działający.

Na razie pozytywnie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam.

 

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Mam prośbę do użytkowników tego cudeńka - niech ktoś się podzieli wrażeniami z użytkowania, zarówno osiągi, jak i (bez)awaryjność oraz dostępność części. Po półtorej roku od ukazania się tego modelu w Polsce powinno znaleźć się paru posiadaczy, a na razie widziałem tylko jakieś świeższe wzmianki w temacie o Glocku. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No witam...mam Berettke od około 5 miechów...i powiem szczerze jest boska!!!...

Mierzona ilość fps w stocku to 281fps :) nie jest źle...hop-up działa sprawnie jak w lato jak i w zimę...:)...niestety batka starcza na około 6 magów...potem jush widać i słychać ,że siada...i często jush nie pobiera kulek mimo ze strzela ale na pusto :(...batki TM stoją po 70 zł...magi krótkie po około 80zł....długi na 100kulek na MG trzeszczy 120zł...ale nie mam "jeszcze" go to sie nie wypowiadam...

Natomiast z krótkimi magami na 40 kul, są pewne problemy jesli sie ich nie przesmaruję raz na 2 tyg...po prostu zacinają sie...ale zwykłe smarowanie wystarcza :)

 

Co do jakości wykonania to jest wszystko ok!!!

Teraz na WGC można jush kupić wiele akcesoriów...jak metalowy zamek....przedłuzona lufa...tłumik...a także elementy GB...:)

 

Aha....93R jest mniej awaryjna od Glocka ,ponieważ w klocku jest wszystko upchnięte...a w Berettce dobrze i ładnie spasowane :)

 

POLECAM!!

Link to post
Share on other sites

Ej, to nie była nówka...kupiłem go od gościa ,który sam go przerobił...:) w takiej samej cenie jak nowy:) a ma wymienioną lufkę na preckę i tłoczek :)....do tego coś było z hopkiem robione....ale mimo ,że rozbierałem ją 4 razy nie wiem co....

 

Kuba...mp7 jest boskie....ale pewnie to jush wiesz....:) miałem dylemat co wybrac...jednak wiesz co wybrałem:)

Link to post
Share on other sites
  • 8 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...