Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kubaforge

Użytkownik
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

 1. Hehe Sorki ale jako starszy fan FPSów szczególnie mocno wyróżniam singla w tej gierce - może i bardziej interaktywny film i może słabe AI i duża linearność ale historyjka i sposób opowiedzenia oraz wykonanie na mocną piątkę z plusem jeśli nie wyżej. Singiel trwa 6h ale jest po prostu super miodnym, średnio realistycznym ale dającym kupę fanu przeżyciem. 0 nudy - polecam dla fanów starych filmów z bondem i sensacji z lat 70 tych zmieszanych z wybuchowością naszych czasów. Doceniając CODa 4, Opsy stawiam wyżej.
 2. Możesz też miast bawić się dobrze, dołączyć do grona antyfanbojów i siać bardzo produktywnie dyzgust na forach. Cod ma swoje plusy i minusy. Ja szybko nudzę się onlajnami kiedy poznam już wszystkie gadżety, klamki i mapy. Black ops jest dla mnie po prostu nowym smakiem tego samego pasztetu. Strawnym i zabawnym. Niczym specjalnym. Mimo to, z powodu samej mechaniki, wolę go od reszty onlajnowego szitu.
 3. Cod jak Cod - jak dla mnie tak samo dobry jak ostatnie. Duży plus za klimat. Znudziły się wam masady, Afgan i turbohajtek to fajnie będzie cofnąć się troszkę w czasie. Głupia, niedopracowana gierka ale lepszej nie dają, więc grajcie bo kumple grają :)
 4. Ja mam wrażenie, że to jest świetne ale głównie w broni ostrej. W naszych repliczkach to raczej lans ale bardzo przyjemny.
 5. MartiN_BB - dzięki, porządne info
 6. Na pierwszej, twojej fotce jest montaż jaki mam a obok żurawik mocno podobny do tego BFT z mojego linka Sprawdzałeś czy pasuje łapkami ? ja średnio ufam opiniom specszopa mimo, że to b.dobry sklep. Hmm, dzięki wygląda na to, że masz racje. Problem polega na tym, że jedyny taki montaż jak polecasz jest na asgszopie i kosztuje ponad 400 zł, jest jakaś inna opcja dla tego żurawia bft ? Znalazłem http://gunfire.pl/product-pol-1152192410-M...oktowizor-.html pytanie czy uniesie żuraw i nie pierdyknie ? - btw - chcę sam żuraw, nokto mnie nie interesuje, więc ciężar d
 7. Mam jakąś dobrą kopię IBH z typowym (w airsofcie) montażem pod nokto. Chcę zrobić mały facelifting hełmu. Mam już nowe poduszeczki i paseczki bo stare pachniały bobrem. Hełmik http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=4846 Pytania: 1) Czy pasuje taki żurawik ? http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=5589 2) Czy podpasi taki piękny paseczek razem z tym ? http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=5021 3) Jak zrobić, gdzie kupić takie turbo taktyczne gumy jak na focie http://www.specwargear.com/images/helmet-CCT%20IBH-1.jpg
 8. Owa fotka to fotomontaż :) i to mocny, nie dość, że tło zmieniane, to jeszcze jakaś ingerencja w mundur, wzór jest po prostu dodany i to równiutko na każdy element łącznie z oporządzeniem. Jako wizualizacja działa nieźle.
 9. Wpompować w tą grę jakieś 5mln $ i byłaby genialna. Niestety, bez tego jest to: nuda, przewidywalność, schematyczność, błędowisko i jedno wielkie "ale o so tu chozi?". Fabuła nie istnieje i nic kompletnie mnie nie motywuje aby dalej w to grać. Na plus zaliczę: niezbyt nowoczesny ale naprawdę dobrze radzący sobie engine i super textury, świetnie zrobione strzelanie i kupa fajnych broni, klimat i jeszcze raz klimat.
 10. A ja polecam jednopunktowe - tyle, że aby to: http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2530 zamontować należy pobawić się z nożykiem, pilnikiem i stałą kolbą, inaczej kółeczko nie wlezie tak jak powinno.
 11. Hmm nie fotografowałem tych kawałeczków, grzecznie zmiotłem je na szufelkę i wyp... w złości Fetyszyści :P BTW - jedynym wzmocnionym bebechem do CA870 dostępnym osobno, jaki widziałem, była prowadnica i to tylko na dentrinity :(
 12. BUUU panowie ! - ale wtopa - dopiero zauważyłęm co napisałem: - oczywiscie to CYLINDER się rozkawałkował a nie tłok. Sorry za żenadę :( Co z cylindrem w takim razie ?
 13. Padła mi świnka na sprężynie m140 Angsa - tłok się rozerwał na milion części. Gdzie można tłoka dostać ? Widziałem tylko na Wolfarmouries. Da się kupić gdzieś wzmocnione bebechy ? Średnio mam czas dorabiać je samemu :/ Hepl pilz pilz :P
 14. Pisze tam, że to konwersja do M4 od TM. Jesli faktyczna cena setu to suma tego co tam podali to taniej wyjdzie kupic 2 Emki PTW :/
 15. Nadal działają i nadal są ładne :)
×
×
 • Create New...