Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH][GAZ] Granaty gazowe do M203


Recommended Posts

Chciałem się dowiedziec czy ktoś może ma wiedze czym poza cena i ilościa wystrzeliwanych kulek różnią się granaty: Mosquito Molds, KingArms, Classic Army ,

Chce kupic granatnik i kilka granatów, proszę o rade.

:?:

Link to post
Share on other sites

Ja pytalem w machinegun i firearms.

W machiniegun powiedzieli: "róznica dotyczy ceny i producenta, roznica w jakosci wykonania jest minimalna (jesli w ogole)" .

W firearms tez nic nie sie ciekawego nie dowiedzialem

Link to post
Share on other sites

jeżeli chodzi o zasadę działanie to ciężko coś wymyślić, więc rzeczywiscie chodzi tylko o jakość wykonania ;) a to już musisz sam ocenić..

moja sugestia-kupuj granaty na mniej kulek ;) bo te na 100ileś są do dupy ( mam wiec wiem) swoją drogą taki granat w tamtym miejscu heh nieźle mi się napisało :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Ja planuje kupic jeden Mosquito Molds 78 i jeden KingArms 78 (o ile mi kasy starczy).

Choc wolol bym wiedziec wczesniej ktory jest lepiej czy gorzej wykonany, to wtedy zdecydowal bym sie na dwa takie same.

Brymer a jaki Ty masz dokladnie ten granat (i jak sie sprawuje)???

Link to post
Share on other sites

mam MM na 130 czy coś i na 24 kulki- moja opinia : granatniki oprócz wyglądu to dają baaaaardzo mało ;) do tego stopnia że kiedyś używałem swojej m203 jako pojemnik na baterię

generalnie im mniej kulek załadujesz tym dalej lecą im więcej tym bliżej ale większy efekt "obsypania"... gdzieś są filmiki pokazujące jak strzelają różne naboje..

pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Witam

Czy opis jest lipą nie wiem ... ale takie makabryczne różnice pomiędzy strzałami moga być związane z :

 

1 . z pogoda w jakiej granatnik był używany chodzi mi tutaj dokładnie o temperature

 

2 . firme produkującą granat

 

3 . Gaz jaki był używany jak wiadomo rózne gazy mają różne właściwości co do rozprężania sie

 

4 . ilość i waga kulek

 

Wszystko zależy jak podobierasz poszczególne rzeczy ... możesz uzyskać zarówno rewelacyjny efekt jak i beznadziejny

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Osobiście polecałbym te z MM lub CA na 165 tylko jak pisano wyżej nie ładuj ich na maxa kulkami bo wtedy bedziesz miał marne osiągi

 

Możesz zapytać w sklepach czy nie zciągnęli by granatów MAd Bul'a

tu mam pewnośc że są najmocniejsze

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

zarówno jedno jak i drigie niektóre z nich są przystosowane do red gazu a oprócz tego są najładniej wykonane , jest cała game różnych typów i rodzajów itp.

 

Lecz domyślam sie że ich cena w polsce może być obłędna

ceny tych granatów zaczynają sie od 60$ +

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...