Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 P&J vs. M4 EA


Recommended Posts

Witam.

Nadszedł dla mnie ten długo wyczekiwany moment- zakup pierwszej repliki. Mam jednak spore problemy z jej wyborem. Mój budżet jest dość skromny- na ten cel przeznaczyłem maksymalnie 800 zł. Chciałbym na samym początku zaznaczyć, że repliki z rodziny AK dla mnie odpadają- nie lubię ich wyglądu.

Najchętniej kupiłbym replikę M4, ale jestem jak najbardziej otwarty na wszelkie propozycje.

Na chwilę obecną zastanawiam się nad:

http://www.taiwangun...g/pj16-p-j.html

i

http://blacksword.pl...1-Carbine-.html

 

Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc(jestem prawie zupełnie "zielony" w tych tematach i liczę na radę bardziej doświadczonych).

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy ta promocja w blackswordzie jest aktualna,ale wiem,że jak ich na ryjbuku zalajkowałeś,to można było cenę negocjować ^^.Ja bym wziął EA.

 

edyta:

 

http://blacksword.pl...out-pol-25.html

 

 

Skoro jesteś otwarty na inne propozycje to polecam g36c Aresa.Zero wkładu w replikę(oprócz batki i ładowarki),a strzela jak marzenie.

 

edyta:

 

recki emki EA

 

http://wmasg.pl/pl/armoury/show/184733

 

http://ersoftkk.pl/?p=65

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Spytaj ich. Wyślij maila do sklepu.

 

Z tego co pamiętam, Guarder jakby zaniża oznaczenia 'mocy' swoich sprężyn. To oznacza, że w praktyce będzie ciut mocniejsza niż przeciętna 120. Czy to dobrze czy źle - kwestia subiektywna, pozostawiam to tobie. Ale odnotować należy

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Skoro zamówiłeś i to już dawno to było by miło gdybyś podzielił się swoją wiedzą jaką ma posiadacz danej repliki i opisał

-czy jesteś zadowolony z tej repliki

-czy coś wymieniałeś by zwiększyć osiągi

-co cie rozczarowało lub się zepsuło

-jak replika sprawuje się na strzelankach

-wytrzymałość ABS-u (no chyba że metalowe części się zepsuły ale raczej ABS jest słabszy)

i ostatnie pytanie :icon_biggrin:

-czy pierwszy tuning z tą sprężyną robiłeś sam czy serwis gdzie zamawiałeś swoje M4 od EA

 

P.S

Dodaj też coś od siebie nie musisz odpowiadać tylko na moje pytania. :icon_lol:

Link to post
Share on other sites

Skoro zamówiłeś i to już dawno to było by miło gdybyś podzielił się swoją wiedzą jaką ma posiadacz danej repliki i opisał

-czy jesteś zadowolony z tej repliki

-czy coś wymieniałeś by zwiększyć osiągi

-co cie rozczarowało lub się zepsuło

-jak replika sprawuje się na strzelankach

-wytrzymałość ABS-u (no chyba że metalowe części się zepsuły ale raczej ABS jest słabszy)

i ostatnie pytanie :icon_biggrin:

-czy pierwszy tuning z tą sprężyną robiłeś sam czy serwis gdzie zamawiałeś swoje M4 od EA

 

P.S

Dodaj też coś od siebie nie musisz odpowiadać tylko na moje pytania. :icon_lol:

 

Nie prościej poszukać tematu poświęconego tej replice?

Link to post
Share on other sites

Są tematy ale dzięki Chomiczkowi mogę mieć (ja i inni użytkownicy forum) o jedną opinię więcej poza tym odpowie osoba która posiada replikę a nie usłyszał od kolegi że jego znajomy miał brata który słyszaż że....

Takie osoby niestety czasami się wypowiadają a ich wiedza może być niestety bezużyteczna w tym przypadku a tutaj wypowie się posiadacz repliki,a na dodatek repliki którą zamówił rok temu więc może ocenić, że po roku użytkowania jest wciąż sprawna lub nie działa a nie tak jak tez ludzie piszą przykładowo "właśnie dostałem moją nową replikę jestem bardzo zadowolony i jest SUPER" a przecież każda replika dopiero wyjęta z pudełka jest świetna a prawdziwe wady wychodzą po wystrzeleniu paru tyś. kulek. Wypowiadają się tez zieloni tacy jak ja którzy zamiast pytać odpowiadają (zazwyczaj bzdury) bo nie mają do czego porównać swojej repliki nie wiedzą że ich JG nie ma co porównywać do np. CA lub TM bo nie widzieli takich markowych replik na oczy.

Link to post
Share on other sites

Naprawdę chciałbym być w stanie pomóc, ale karabin po oddaniu około 10 strzałów przestał działać, sprawdzałem go też na mocniejszej baterii, a w przyszłym tygodniu będę wysyłał do serwisu. Co do wykonania to mam chyba jakąś wadliwą sztukę, bo replika w sumie leży tylko w pudełku, a farba i tak odłazi. Sprężynę wymieniałem w serwisie przy zakupie.

Jedyne co mogę jeszcze powiedzieć to to, że ostatnimi czasy z powodu awarii mojej repliki, używałem M4 od PJ na które nie mogłem narzekać.

Wybacz, że moja "wiedza" na wiele Ci się nie przyda.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...