Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G GR25 VS PJ SR25


Recommended Posts

Witam,

 

wiem że są już podobne tematy jednak w większości z czasów gdy G&G GR'ka miała jeszcze biały niewzmacniany gearbox, moje pytanie jest następujące chciał bym zrobić sobie "snajperkę" średnio długiego zasięgu, i tutaj moje pytanie który z tych egzemplaży nadaje się do tego lepiej, elemnty do wymiany jakie biorę pod uwagę to:

 

- sprężyna

- lufa precyzyjna

- alu komora hop-up (pewnie guardier)

- Gumka (guardier)

- głowica i tłok cylindra

 

(Choć tutaj rodzi się pytanie - czy te ELEMENTY z G&G nie są przypadkiem lepszej jakości niż np.z Guardiera?)

 

Nie chciał bym ruszać szkieletu gearbox'a oraz zębatek, choć i tutaj proszę o jakieś informacje.

 

Bardzo proszę o wypowiedzi osób które miały realny kontakt z tymi egzemplażami.

 

Serdecznie Pozdrawiam

Wojtek

Edited by cyganski
Link to post
Share on other sites

Przypuszczam, że dlatego że jeśli się nie mylę (a dodam, że za bardzo się nie znam) To chyba G&G ma jedne z najlepszych komór na rynku, oczywiście, jeśli wybiorę G&G, a co do 60m, to nie wiem czy to nie jest daleko (oceniłem odległość wizualnie dzisiaj przejdę się i zobaczę, jaki ma zasięg M4A1 GFC i jakiego oczekuję +/- w krokach od G&G GR25), mam M4a1 z GFC, sprawuje się naprawdę dobrze, kupiłem ją rok temu jak zaczynałem przygodę z asg, ale że stało się to w pewnym sensie sposobem na życie w weekendy, chciałbym kupić coś lepszego.

Wracając do tych 60m, dlatego też napisałem, że sam dokładnie nie wiem ile to jest, bo nigdy nie mierzyłem, ale dzisiaj sprawdzę (bo może prawdziwe 40m to 60m ‘niektórych użytkowników’) w każdym razie chciałbym mieć zasięg większy o te 30% i przede wszystkim skupienie na kulkach 0,27g w porównaniu do mojej m4 z GFC (420fps w stoku GFG03).
Edited by cyganski
Link to post
Share on other sites

Pytanie czy np. do wersji JG będzie pasować taka lufa? bo zastanawiam sięnp. nad JG +

+ Komora z G&G

+ Precka (taka by pasowała http://gunfire.pl/product-pol-1152198639-Lufa-precyzyjna-do-replik-VSR-25.html ?).

+ Sprężyna np. 125

 

A co do dystansu tak chciał bym mieć precyzyjną giwere na jakieś 60-70m moje m4 z GFC strzela precyzyjnie na jakieś (zmieżone) 40m.

Precyzyjnie to znaczy trafia w 90% w kartke formatu A4

Edited by cyganski
Link to post
Share on other sites

Polecam Ci G&G. Z PJ'em jest za dużo roboty, nie ma szału odnośnie tej bazy tuningowej (wymieniamy WSZYSTKO, dosłownie), a i body nie urywa głowy wykonaniem. Najlepiej gdybyś wybrał SR25 od CA, ale chyba jest problem z dostępnością. Nie mam nic do PJa, bo sam mam body z takowego, ale na serio wiele nerwów kosztował mnie tuning tej repliki. Gb, genialny "long" Krakmanów, pękł przy...480 fpsach ;/ Jakbym miał brać chińską SRę, to brałbym GFC.

 

A jak szukasz jakiejś kozackiej repliki za dobra kasę, to kolega z grupy sprzedaje snajpe z gb SuperShooter i komorą tejże firmy, całość o mocy 615 fpsów za 1400. Taniej niż G&G, niewiele drożej niż PJ (nie liczę tuningu, bo w tym wypadku PJ wyjdzie ci ponad 2000:D)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...