Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ile wyciągnę na tym zestawie ?


Recommended Posts

Witam.

Jest to mój pierwszy temat więc bez bicia proszę :).

Czy dam radę wyciągnąć zasięg 100m przy 850 fps i bdb uszczelnieniu, korzystając z:

Replika.

MB-01

Promyk 500mm

komora PDI

Gumka G&G

Konwersja Mancraft.

Kulasy 0.40 madbulle (powybierane te bez nadlewek itd.)

 

Czy lufa 590mm promyka będzie lepsza i czy dużo na niej zyskam z zasięgu?

Jest szansa na trafienie przynajmniej 5/10 strzałów przy zerowym wietrze i wyregulowanym hopku w człowieka który stoi w odległości 100m ?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tak jest to możliwe zakładając że dobrze strzelasz, masz doskonale wyregulowaną lunetę i HU a do tego replika jest perfekcyjnie złożona. Jak coś to planuje złożyć taki zestaw tylko z gumą systemy(podobno lepsze do komory PDI) i promyku 650 albo 590mm więc w najbliższym czasie mogę dokładnie podać Ci wyniki testów.

Edited by SnajperSWD
Link to post
Share on other sites

Jeżeli ty chcesz mieć w snajperce 850 FPS to niech Wszyscy Święci bronią tego kto będzie stał po drugiej stronie lufy.

Ty masz zamiar strzelać tym na spotkaniach czy robić komuś krzywdę.

Wychodzi że jesteś nowy, proszę zanim zechcesz mieć replikę mocniejszą niż 450FPS włącz myślenie i przeanalizuj czy jesteś odpowiedzialny na moc powyżej tego bo 650 to strach a 850.

 

I zaraz nie wyrzucaj z tekstem że ty chcesz mieć 850FPS na kulkach 0.2g to na 0.4g będzie 650FPS (strzelam :P) bo niestety ale EK (energia kinetyczna) będzie taka sama i tak samo bolesna.

Edited by Matison
Link to post
Share on other sites

Najpierw zastanów się co robisz... 850 fps to już nie replika dla kogoś nierozgarniętego... tak jak pisze przedmówca... zapytaj kolegów ze środowiska czy pozwolą Ci z taką armatą wejść do gry...

Co do lufy... zakładaj jak najdłuższą... nie 500 lecz 590 lub 650.

Efekt jaki chcesz uzyskać jest możliwy tylko oddaj to komuś kto doskonale Ci poskłada sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie jestem świeży, a z repliki do nikogo nie chce strzelać. To takie moje małe zboczenie i tyle, chcę mieć taką replikę i tyle, więc prawdopodobnie nawet nie będziecie mieli okazji ze mną pograć :icon_razz:.

Co do tego wszystkiego, to powinno dać radę czy nie ?

 

@Edit.

Nie to nie jest prowokacja.

Edited by FajnyNick
Link to post
Share on other sites

podsumowując: zastanów się czy jesteś na tyle odpowiedzialny by z tego strzelać... gwarantuje Ci że koledzy którzy nie mają do Ciebie zaufania NIE POZWOLĄ Ci z tym wejść do gry. Powie Ci to niemal każdy.

Temat zamykam by uniknąć niepotrzebnych dyskusji. Odpowiedź na pytanie masz.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...