Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shot Gun CA870 CQB STOCK


Recommended Posts

Mam taki sam tylko bez kolby. Powiem że warto. Czasmi wale z okna(2 piętro) nio i jak poleci z wiatrem to osiągnie 40 metrów. Na 20 m. wali spokojnie jednak baaaardzo znosi na boi dlatego dzis kupiłem mosiężną lufę i będe ją montował. Trzeba go mocno dociążyć i będzie siuper.

Link to post
Share on other sites

dokładnie jak sas miałem tą replikę bez kolby . Moc ma bardzo dobrą , zasięg również , celność trochę gorsza ze względu na szeroką lufę . Niestety , z żywotnością nie jest najlepiej , mi pękł tłok po około 2 miesięcy używania . Złamała się również lufa zewnętrzna i to bez specjalnego upadku , poprostu od "pompowania" . Pozdrawiam i raczej polecam ale trzeba w nim trochę podłubać.

Link to post
Share on other sites

Rówinież zamierzam kupić tego guna,bo po prostu z wyglądu jest boski:)Ale czasem fajnie jeż też postrzelać z takiego cacka...Czy to coś ma aluminiową lufe,hop-up itp.?Można go kupić gdzieś taniej?(wersja z kolbą).

Pozdro

Link to post
Share on other sites

W teamie mieliśmy takie trzy.Mieliśmy bo we wszytkich trzech wystąpiła usterka bodajże ta sama a napewno w dwóch, otóż połamo się body w miejscu gdzie " przechodzi ono w lufę ".Body jest tam bardzo słabe i kruche.Jeśli macie jakiś pomysł na wzmocnienie go to nawet warto go kupic bo wali naprawde nieźle po przerobieniu ( wymiana lufy dorobienie HU ).Ale zróbcie to zanim wam się rozleci bo nasze wytrzymaly zaledwie jakieś pięć strzelanek.Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...