Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

imax b6-ustawienia


Recommended Posts

Jeżeli robisz wszystko poprawnie wg. instrukcji (czyli najpierw podpinasz złącze balansera) - to masz na odwrót ułożone piny we wtyku - co też możesz łatwo sprawdzić po kolorach - miałem taki przypadek w paroma akusami. Podpięcie złącza balansera ze złą polaryzacją, po czym głównego kabelka prądowego, spowoduje że komunikat zniknie poprzez odparowanie paru rezystorów :D

Link to post
Share on other sites

https://www.dropbox....11 15.37.52.jpg

Przy gnieździe balansera masz oznaczone gdzie ma być + i -

więc sprawdź w swoim aku czy jak wsadzisz wtyczkę balansera po stronie - jest czarny kabelek

 

Wszytko mam podłączone jak obrazku,ale i tak mam błąd . ;/. Bieguny są okej,ale znów mam inny błąd connection break-brak podłączenia.

Edited by Klucha98
Link to post
Share on other sites

Spalony balancer - tylko serwis. Koszt naprawy od 30 do 100zł.

Jeżeli pakiet ma wtyk w standardzie JST-EH lub JST-EHR różnie nazywają to po jakiego pcha się do ładowarki!

Na ładowarce jest oznaczenie gdzie jest plus gdzie minus. I się tego nie kombinuje.

Na przyszłość:

dokupujesz adapter z JST-XH na JST-EH - bardzo ciężko kupić, widziałem w 2 sklepach w Polsce tylko.

Modyfikujesz wtyk w pakiecie - odcinasz boczne płetwy, wyjmujesz kabel plus i minus i zamieniasz je miejscami.

 

Tak bywa niestety, jak do tanich ładowarek nie ma akcesoriów - męcz się sam. Chińczyk nie wyprodukował bo po co.

Link to post
Share on other sites

Możesz zrobić zdjęcie złącza swojego pakietu?

Albo podaj producenta, link do pakietu?

Jeżeli masz w standardzie JST-EH a ładowarka jest JST-XH to nie dziw się, że ładowarka poszła się kochać.

Stawiam na 90% na Twój błąd w połączeniu a nie Chińczyka.

 

Różnica między tymi wtyczkami:

Da się wpiąć JST-EH do JST-XH ale będzie wtedy właśnie zamieniona polaryzacja.

Przykład:

Pakiet Robbe, Graupner, Kokam, Nosram podepniesz do ładowarki Turnigy i innych kopii ale to będzie błędne podłączenie i kończy się spaleniem balancera. Trzeba przerobić wtyczkę i gra muzyka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...