Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

:!: Chciałbym was ostrzec przed kupywaniem (tak zwanych tanich replik)

Mój koleś kupił sobie Waltera P99 z laserem na allegro za 35 zl.Dzień po tem sie w środku coś rezlecialo nie do naprawienia. Jeśli chcecie kupić coś porządnego to nie kupujcie jakiegoś za przeproszeniem szajsu! aha ten pistolet tez jest na www.taniemilitaria.pl. :!:

Link to post
Share on other sites

Mój brat przyniósł raz glcka 26 kolegi, niezły miałęm gnilec bo zrobione było tak śmiesznie że się skręcać można było:) ale strzelało nawet prosto:) gorzej że na 5 metrów:D

Link to post
Share on other sites

Co do laserka tego walthera to odradzam go z czystym sumieniem:)Nieopłaca się kupować tego guna nawet dla laserka:)Dlaczego?

Mam taki laserek i muszę powiedzieć,że jeśli przystawimy go do jakiejś powierzchni płaskiej to zauważymy coś w postaci duuuuuuuużej czerwonej plamy(W sumie to normalne,ale nienormalne jest to,że jak w nocy przy zgaszonym świetle(w dzień wogóle nie widać) z odległości 5 metrów nadal widać duuuuuużą czerwoną plamę to coś chyba jest nie tak:)Syzyfową pracą jest ustawianie go tak żeby świecił prosto.Próbowałem,rozkręcałem a nawet dziurawiłem i nic...Odradzam.Dobre laserki kosztują 80zł (nie 150 jak na tajgunie)Tylko w www.snajperasg.pl -dział akcesoria.

Pozdro

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...