Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Chciałbym zrobić tuning swojego skorpiona, lecz ma nietypowy gearbox. Części jakie myślałem by do niego wsadzić to:

- sprężyna m100 (prosiłbym o doradzenie jakiej firmy wsadzić)

- silnik: Element - Silnik MAX Speed - Krótki, Guarder - Silnik High Speed Revolution - Krótki, bądź te same silniki tyle, że wersja długa, ponieważ nie wiem jaki wejdzie

- gumka HU G&G zielona

- cylinder (prosiłbym o napisanie jaki cylinder do niego da się włożyć)

- głowica cylindra: Element - Głowica Cylindra - Ver. 2 bądź G&G - Głowica cylindra - V. II

- dysza: Element - Dysza Uszczelniona - MP5, Element - Dysza Uszczelniona - MP5K, Element - Dysza Uszczelniona - P90, G&G - Dysza uszczelniona MP5, Guarder Uszczelniona dysza do MP5 (podałem kilka dysz ponieważ nie wiem która wejdzie do tego małego cacka)

- głowica tłoka: Element - Głowica Tłoka - Wyciszona łożyskowana, Guarder - Głowica tłoka Bore Up

- prowadnica sprężyny: doradźcie mi jaką najlepiej kupić, bo myślałem nad Guarderem, Ultimatem, Elementem bądź G&G

- tłok: Element - Tłok Wzmocniony + Głowica Tłoka - Transparent, Element - Tłok Wzmocniony - Full Steel Teeth - IN0405, Ultimate - Tłok Polycarbonate - Full Teeth

 

Zależy mi bardziej na szybkostrzelności w tej replice, więc doradźcie mi co z tych części mogę wsadzić do niej i co powinienem jeszcze wsadzić poza tymi częśćmi.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Podałeś części do GB z pełnowymiarowych AEGów. W Scorpionie montowany jest wynalazek znany z AEPów. To są dwie różne konstrukcje, części które podałeś nie będą pasować. Potrzebujesz części takich jak te: http://www.specshop.pl/index.php?cPath=22_133_228 które niestety są niedostępne. A tak swoją drogą to i wiele z tego nie wyciągniesz.

Link to post
Share on other sites

Od razu napiszę z doświadczenia (mam wykręcone mp7a1) bez 5-6 stów nawet nie zaczynaj tematu. 95% części nie jest dostępnych w Polsce, a resztę trzeba sprowadzać z wielu różnych sklepów (dochodzą kolejne niemałe koszty przesyłek). To co osiągniesz będzie bardzo satysfakcjonujące jak na AEPa w CQB (270-320) fps.

Nie mówię, że nie warto - po prostu trzeba tego bakcyla. Przy okazji większość serwisów i serwisantów albo nie chce ruszać mini gb albo je partaczy.

 

Czekam na Rambo95, bo chyba jednak ten temat okaże się pomyłką, chociaż kto wie :icon_wink: .

Link to post
Share on other sites

Aha, rozumiem. Kurde, szkoda sądziłem że da rade wsadzić części od zwykłych AEG-ów. A tak to z serwisantami to wiem, bo dzwoniłem do gunfire i już na dzień dobry facet powiedział, że nie przerobią mi tego gearboxa. No cóż 5-6 stów też nie chodzi sobie drogą, ale zapewne będzie warto poprawić fpsy z 280 na 320 i by była bardziej szybkostrzelna. :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...