Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MSBS wersja "kolbowa" z MASADY A&K


Recommended Posts

Moim zdaniem osoba nieupoważniona nie powinna nosić naszywek polskich jednostek ( specjalnych włącznie ), nawet jeśli to są kopie. Chyba że jesteś faktycznie rekonstruktorem ( prawdziwym, nie pseudo stylizatorem ) albo sytuacja tego wymaga ( pokaz, wystawa etc )- to co Jakim napisał. Ale to nie temat na to.

 

Mg Panie zmień naszywki i będzie cycuś. A MSBS- fajowy. Ludzie mylą to z massadą?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A według mnie replik nie powinni mieć niedzielni airsoftowcy, tylko prawdziwi komandosi. Kto nie był przynajmniej na misji w Iraku nie powinien mieć prawa do noszenia repliki Cymy 028, bo nie zasłużył! :)

 

A tak serio, to replika zacna i basta! :)

Link to post
Share on other sites

Żyjemy w Polsce tu nie obowiązuję prawo :icon_smile: Według mnie takie naszywki to powinni nościć tylko rekonstruktorzy z prawdziwego zdarzenia, i to też tylko na jakiś wystawkach i pokazach.

W ustach człowieka, który sobie jeszcze niedawno "przyprawiał" stopień wojskowy (kaprala jak mnie pamięć nie myli, ale nie chce mi się teraz tego szukać) na forum internetowym to brzmi paradnie :icon_biggrin:.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Tak, dokładnie chorążego. Wtedy nawet nie słyszałem o takich przepisach i chodziłem w mundurze z pagonami, chodziłem tak bo mój tata dostał nowy mundur wraz z pagonami i wtedy nie zwracałem na to uwagi. Przyznaje się do tego bez bicia. Od tamtego czasu ani razu nie miałem na sobie ani Orzełka ani, stopnia/naszywek i innych oznaczeń wojskowych. Myślę że doświadczony ASGejowiec :icon_smile: powinien o tym wiedzieć i nie nosić takich oznaczeń.

 

EDITA: Skończmy ten temat albo go niech moderator przeniesie, żeby nie zaśmiecać tematu o customie.

Edited by jakim
Link to post
Share on other sites

Myślę że doświadczony ASGejowiec :icon_smile: powinien o tym wiedzieć i nie nosić takich oznaczeń.

 

Ja mam st. szeregowego dosłużonego i nie na 9 miechów. I go noszę, mam prawo? LOL Beret z cyrku też noszę i co nie mogę LOL

Skończ pitolić proszę.

 

EDITA: Skończmy ten temat albo go niech moderator przeniesie, żeby nie zaśmiecać tematu o customie.

 

Tak skończmy, ponieważ zacząłeś klepać bzdury.

 

Stalowy Jakim is back :icon_wink:

Sooo true, mate, so true....

Najlepsze, że tutaj ludzie traktują moje upodobania do polskich mundurów, jako przejaw mojego patriotyzmu LOL...

Link to post
Share on other sites

Wcale nie wracam do jakiejś wojny czy coś. Ludzie kto by to nie był to zwróciłbym uwagę o naszywkę (nie robię tego specjalnie żeby znowu mieć konflikt z MG :icon_eek: ) .

Ja mam st. szeregowego dosłużonego i nie na 9 miechów. I go noszę, mam prawo? LOL Beret z cyrku też noszę i co nie mogę LOL

Skończ pitolić proszę.

Wcale mi nie chodziło w Twoim przypadku o Orzełka, tylko o naszywkę. W JWK nie służyłeś chyba :icon_smile:

 

Żaden Stalowy Jakim nie wraca, pokój ludzie miłujcie się.

Link to post
Share on other sites

Po prostu zostaw ściganie ludzi za takie "przewinienia" odpowiednim organom :icon_wink: Tudzież ludziom, którzy służyli w wojsku i czują się z jakiegoś powodu obrażeni tymi "przewinieniami".

Edited by korobov
Link to post
Share on other sites

Jakbyś wiedział co to "cyrk", to byś wiedział gdzie służyłem.

Jest na FB oddział Japończyków bawiących się w reko PJS, i co oni też nie mogą?Bez jaj, ściągnij gumę, bo to się śmieszne robi.

Edited by mg schutze
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...