Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka snajperka?


Recommended Posts

Mogę Ci powiedzieć, że prawdopodobnie masz taki sam zasięg w elektyku jaki będziesz miał w tym swd. A jak chcesz mieć większy zasięg to przygotuj więcej kasy, sam tuning to co najmniej 3 zera (nie wliczając ceny repliki).

 

Masz lekturkę:

http://forum.wmasg.pl/topic/86254-zielony-snajper/page__hl__+zielony%20+snajper#entry1474747

Edited by Kazana
Link to post
Share on other sites

coś tam zyskasz. Snajperem (o czym sam się już przekonałem) w asg być nie jest łatwo. Biegaja ludzie z auto na 500fps, a Ty masz jeden strzał z nie wiele wyższym zasięgiem. Jak dla mnie snajper to "powołanie", wręcz stan umysłu. Jeśli kręci Cię, przebieranie się, maskowanie, podchody (które nie raz są ciężkie z powodu małej ilości czasu) to jak najbardziej :icon_smile: Stopniowo możesz rozwijać swój sprzęt. Poznałem już wielu snajperów z mocą ok 500fps i są zadowoleni. Wszystko zależy od tego jak do tego podejdziesz.

Edited by yakuz
Link to post
Share on other sites

bo tej pory mialem rpk i m249^^ ale takie sianie jakos mi nie pasuje... i nie chodzi mi o typowe snajperstwo tylko raczej jako zwiadowca :icon_wink:

 

To proponuje zwykłą szturmówke z lufą precyzyjną (dobrą) i delikatnym tuningiem 450-500 fps. Możesz bawić się w strzelca wyborowego a nie w snajpera.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...