Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hej dużo czytałem na temat replik powyższych firm. Głownie chodzi mi o Steyr AUG. No i sam nei iwem co lepiej wybrać. Niby CA to lepsza firma i bardziej polecana, jednak na angielskich forach piszą, że JG się znacznei poprawiło i lepiej kupić JG. Mogę prosić o jakieś opinie za i przeciw?

 

Na innych forach piszą właśnie, że lepiej JG i ewentualnei tuning.

Edited by scairp
Link to post
Share on other sites

AUG od CA był jednym z wariantów przy wyborze mojej pierwszej repliki, więc może będę w stanie pomóc.

Jeśli wybierałbym spośród tych dwóch to zdecydowanie wybrałbym CA. Choć niezależnie czy to CA, czy JG i tak zastosowałbym tuning- w szczególności gumka zielona G&G i precka. Znacznie poprawi to osiągi.

JG są dużo bardziej awaryjne i z tego co wiem tworzywo, z którego wykonano body jest nieco gorszej jakości niż to od CA.

Link to post
Share on other sites

Ja bardzo firmę Classic Army szanuję ale nie wydaje mi się żeby warto było dopłacać do jej AUGów zamiast brać JG. Mam do porównania A1 z CA i A1, A2 i A4 JG.

 

Na korzyść CA jest lepiej wykonane body z logiem Steyra. Ponoć wykonane jest z trwalszego tworzywa ale nie testowałem tej teorii ; ) Dostajesz też lufę wewnętrzną określaną u nas jako "półprecka".

 

Co do bebechów to z JG jest różnie. A1 i A2 miały wnętrzności najsłabsze, ale czy nadal tak jest to nie wiem bo u nich to jest dość płynna sprawa. Wciąż z niezrozumiałych dla mnie względów pakują do gearboxa łożyska z tworzywa i cylinder o zbyt małej pojemności dla tak długiej lufy. To są dwie pierwsze rzeczy do wymiany.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...