Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Porządna strzelba.


Recommended Posts

Szczerze? Gdybym miał wydać półtorej setki na "trójlufkę", to wolałbym dozbierać i kupić Remingtona 870. Miałem go, bardzo dobre wykonanie, zabójcza moc i bardzo dobry zasięg. Problem w tym, że ma nietypową komorę HU i lufę, więc nie da się dobrać do niego "precki". Gdy było to możliwe, to nie pozbyłbym się go do tej pory. Zostały mi po nim jeszcze zapasowe magazynki, ale niestety nie pasują do AGM-a.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Jak czytam wypowiedzi co "niektórych" to serce pęka, że u "niektórych" psycha siada, myślałem, że ja jestem nie rozgarnięty ale to już jest śmiech.

Musicie się kłócić o to co lepsze? Zamiast przedstawić klarownie co jest zaletą, a co jest wadą repliki.

AGM-prosty, tani(?), wygodny, dobrze złożony, czasem się przytnie, ale jak się używa kulek ze "świnioplastiku" nie ma się co dziwić.

Link to post
Share on other sites

Nadal jedna na może 50 będzie strzelała jak dowolny AGM ;-). Niestety z tanich szotów, AGM jest najlepszym wyborem jeżeli chodzi o jako takie właściwości "strzeleckie", reszta jak toto nadrabia ewentualnie wyglądem, choć to tylko kwestia gustu, bo jak dla mnie jest paskudna jak noc listopadowa ;-).

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

AGM-prosty, tani(?), wygodny, dobrze złożony, czasem się przytnie, ale jak się używa kulek ze "świnioplastiku" nie ma się co dziwić.

Potwierdzam. Jedynie ewentualnie kłóciłbym się ze stwierdzeniem dotyczącym kulek. Otóż strzelałem z AGM nawet z tandetnych P&J i w lufie ani w magu się nie cięły. Z gorszych nie strzelałem. Przycięcia jakie mi się zdażały były dwojakiego rodzaju. Jedne naprawiało pryśnięcie jakimś smarem/olejem w dziurkę w której porusza się język spustowy (bo to on się zacinał). A drugi rodzaj zacinek zdarzał się gdy wypadł mi taki plastikowy słupek wchodzący w komorę HU od boku. Kulki wpadały wtedy do wnętrza shotguna i w końcu było ich tyle, że blokowały mechanizm. Wystarczyło dorobić taki słupek i jest git.

AGMa z czystym sumieniem polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...