Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam Serdecznie .

 

Słuchajcie zajarałem sie Snajperami którzy bawią sie w asg wiem dużo czytałem o tym i wiem że ludzie którzy podjeli sie tego wpakowali w swoje bestie potęzna kase . Latałem wczesniej z elektrykiem lecz potrzebuje czegoś wiecej brakuje mi tego kamuflazu w lesie itp. Swoje Ghille mam juz zrobione teraz przyszedł czas na kupienie broni myśle że za jakiś czas bedę mógł przeznaczyc na nia 1000 zł potem jesli sie uda na owy tuning . Jesli chcecie pisac o tym ze koleś nie startuj to nie ma sensu i tego typu posty to nie piszcie w ogole bo zauwazyłem ze wielu zamiast zachęcac do sportu,robi wręcz odwrótnie . Zalezy mi na tym żeby cos o tym napisały osoby które biegaja w ghille po lesie . Wiec jaka snajperka,co pózniej jaki tuning.? Jaki sklep polecacie , I na jakiej bazie mam wystartować . Czekam na wasze posty Sory za to jesli temat nie w tym dziale . Pierwszy raz na forum .

 

 

Pozdrawiam.Bartek : )

Link to post
Share on other sites

Nie pomyśl sobie czasem ,że moderacja na forum potrafi tylko wklejać linki z poradnikami :icon_lol: Po tej lekturze będziesz miał już pewne pojęcie na temat tej profesji. Jeżeli kręci Cię snajperstwo przygotuj się na dużo czytania (na początku), duże wydatki i inne trudności, jak na przykład ściąganie części do replik zza granicy.

Link to post
Share on other sites

Dobra już mam troche jaśniej w tej mojej głowie,lecz i tak z tego nie zrezygnuje.A i pozwole sobie " Jeżeli kręci Cię snajperstwo przygotuj się na dużo czytania (na początku)" Miałeś na myśli rózne fora,ksiązki ? . Denerwuje mnie to dlatego że co forum to inne posty inne zdania i tak sie to wszystko miesza w głowie i nie wiadomo co wybrać .

Edited by ZdrowoChory
Link to post
Share on other sites

@Zdrowy, jak widzisz nikt Cię nie zniechęca, ale z mojego doświadczenia (też bawiłem się przez dwa lata w snajpera), ośmielę się napisać kilka uwag:

- snajperstwo, to nie "bułka z masłem", na początek radziłbym Ci kupić replikę szturmową (400-600 PLN) i przez rok pobawić się w szturmana, nabierzesz doświadczenia praktycznego, taktyki nie nauczysz się z teorii, nawet najlepiej opracowanej;

- przygotuj się na wielogodzinne leżenie w błocie, mrowisku i innych tego rodzaju "przyjemnych" stanowiskach i czekanie na "jelenia" do ustrzelenia, nie licz na to, że będziesz "ubijał" przeciwników masowo;

- przygotuj się na wydatki sumaryczne w granicach 2000-3000 PLN (to minimum);

- przemyśl, czy nie lepsza byłaby rola "strzelca wyborowego" w drużynie szturmowej, to zupełnie coś innego niż typowe snajperstwo.

 

Po tym wszystkim podejmij decyzję. Absolutnie nie zniechęcam Cię a życzę Ci udanej zabawy. :maniak_OK:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Latałem wczesniej z elektrykiem lecz potrzebuje czegoś wiecej brakuje mi tego kamuflazu w lesie itp.

 

 

@Zdrowy, jak widzisz nikt Cię nie zniechęca, ale z mojego doświadczenia (też bawiłem się przez dwa lata w snajpera), ośmielę się napisać kilka uwag:

- snajperstwo, to nie "bułka z masłem", na początek radziłbym Ci kupić replikę szturmową (400-600 PLN) i przez rok pobawić się w szturmana, nabierzesz doświadczenia praktycznego, taktyki nie nauczysz się z teorii, nawet najlepiej opracowanej;

 

 

 

Widzisz to samo co ja? -.-

Link to post
Share on other sites

Sruty tuty. Duzio pitolenia bez pokrycia w rzeczywistości.

 

Poczytać forum-warto ale nie nastawiaj się na żadne "dużo czytania" bo 2/3 bzdur na forum o snajperstwie to bajki i mity z krainy tysiąca i jednej kulki. Nastaw się na zwyczajne łażenie ze snajperką na strzelanki. Umiejętności przyjdą same, z czasem a oszczędzisz sobie przeciskania się przez brednie na forum.

 

W buty można sobie wsadzić "ciężki kawałek chleba" i temu podobne wymysły, snajperstwo w ASG to po prostu dobra zabawa tylko z repliki inaczej strzelającej i wymuszającej inna metodę działania.

 

Skoro juz przy replice jesteśmy: tu się przyszykuj na wydatki i tu będzie ciężko (drogo). Podstawą niestety w snajperstwie ASG jest posiadanie snajperki.

Link to post
Share on other sites

Sprawdź najpierw czy taki styl gry ci odpowiada. Jak? Zachowuj się, kamufluj i poruszaj tak jak snajper ale na razie bez snajpy :) To niby nie to samo ale bycie snajperem to nie tylko headshoty. Sam nim nie jestem ale zakładam że taki ktoś więcej się skrada, szpieguje i obserwuje teren niż strzela... chyba że wasze strzelanki to 3h nieustannie spadających kulek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...