Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładownice/oporządzenie w digital ... ???


Recommended Posts

... a ja jeszcze co do tej ladownicy na udo od rangershopa.pl w jakim to dziale jest bo nie umiem znalejzc?

i czy sa wersje OD albo pustynne?...

 

Jak na razie znalazłem oprócz tej ładownicy w Stalker'a, ładownicę w desert 3 color i dla zainteresowanych Woodland (szukajcie w dziale Kabury). Chyba o te Ci chodziło :wink:

 

A tak już zupełnie OT to rangershop ma niezły bajzel w tych kategoriach.

 

I jeszcze przy okazji.

Zauważyliście jakie ciekawe nazwy kamizelek HSGI są w Agrressor-Group :lol:

DENALI - denari

WARLORD - warload

SILVERTHRONE - silver thlone

 

Sorki za kolejny OT ale nie mogłem się powstrzymać :wink:

Link to post
Share on other sites

Ja mam wrażenie że HSGI robi sobie jaja z uzytkowników (w tym airsoftowców, bo doskonale wiedzą kto kupuje te rzeczy), proponując im takie "cudeńka". Chcecie BARDZO drogich kamizelek? Polecam LBT. 8)

 

Tiaaa, London Bridge jest bardzo fajny tylko ceny i czas oczekiwania na sprzet odstraszaja skutecznie :twisted:

Link to post
Share on other sites

Ajersoft to taka zabawa gdzie mozesz sobie nosic co sobie zamarzysz. "Profesjonalizm" nie ma tu nic do rzeczy.

 

W działaniach realnych należy się kierować zasadą Brzytwy Ockahama. Wielki skomplikowany chestrig z tysiącem kieszeni jest sprzeczny z założeniem i zastosowaniem chestriga. Jak ktoś musi przenieść dużo szpeju to niech nosi szelki z podpiętym pasem allena, chestrig i plecak razem. Ale jak ma zacząć nagle strzelać to jego głównym zmartwieniem powinno być jak z tego wszystkiego szybciutko wyskoczyć i zostać w samym chestrigu czy innym absolutnie niezbednym oporządzeniu do walki. Zakładanie na siebie gigantycznego chestriga mieszczacego 1500 magazynkow i nie pozwalajacego polozyc sie na brzuchu plasko jest pewną lagodnie mowiąc naiwnoscią.

 

Ale jak to mówią - it's all about the looks. 8)

Link to post
Share on other sites

Dlatego raczej polecam split - chestriga(jak Arktis 1724, albi NL rig) albo pas allena (Allen belt) :wink:

 

A co do leżenia płasko... heh miałem zdjęcia amerykanina wyciągającego płyty SAPI ze swojego Interceptora pod ogniem snajperów, żeby przyglebić jak najbardziej płasko. Polecam też ostatnią rozmowę na MP.net dlaczego jednak lepiej używać FLC i IBW razem a nie ładowac kieszenie wprost na Interceptora.

Link to post
Share on other sites

Coż nie ma sprzętu do wszystkiego. Dyskusja na MP na temat przez ciebie przywolany toczy sie juz ktorys raz i wiele nie wnosi nowego. Wracajac jednak do chesta... masz racje. W warunkach airsoftowych o wiele bardziej przydatnym bedzie jakas wariacja na temat advanced chest rig czy NL Arktisa. Badz jakis modular jak split MAV TT. Z tym, że będzie to mimo wszystko kompromis (na ktory nota bene zamierzam sie przesiasc). W CQB prosty chest jest niesamowicie wygodny natomiast swoje wady pokazuje w lesie. Tu split ma przewage, jednak użytecznosc w CQB spadnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...