Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM057 zablokowany spust


Recommended Posts

Witam serdecznie. Jestem świeży i zielony i na forum i w temacie ASG, jednak zostałem wciągnięty w to przez kumpli ^^ i tak o to stałem się posiadaczem repliki Dragunov'a CM0571152196218_1.jpg.

Mam ją od wczoraj, po dokładnym naładowaniu baterii dziś z kolegą który kupił dokładnie taką samą broń wyszliśmy trochę postrzelać po wystrzelaniu około 100 kulek nagle broń zablokowała się tj. spust mogę nacisnąć do mniej więcej połowy bez żadnej reakcji mechanizmu, czuć opór w spuście. Bateria jest w porządku przekładaliśmy do drugiego CM057 działa bez zarzutu, wyciorem sprawdzałem lufe żadna kulka nie zablokowała się. Jako iż jestem zielony w temacie kompletnie nie mam pojęcia co począć, gdzie szukać usterki i czy dam rade ją sam wyeliminować.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy w tej cymie jest auto ale jesli tak to przelacz na auto i zobacz. Ewentualnie lepsza baterie podlacz.

 

Mam w niej tylko jeden przełącznik blokady spustu. Więc nie nie mam nic takiego jak auto. Pojedyncze strzały jedynie.

 

Bateria jest ok moją baterie przełożyliśmy do drugiej takiej samej broni i działała bez zarzutu.

Link to post
Share on other sites

Najprawdopodobniej zawiesiła się część ruchoma styków, rak zwany "wózek". Zawiesza go przerywacz. W replikach z auto wystarczy przełączyć w tryb auto i po sprawie. Z samym semi jest problem.

 

W v3 jest taki plus, że po wyjęciu gearboxa, masz wmiarę dostęp do zębatki tłokowej i przerywacza. Wystarczyłoby poruszyć zębatką tłokową.

 

cm057 ma tylko semi?

Link to post
Share on other sites

Gearbox T4 (tak RS to nazwał??) ma tylko singla - chociaż zdarza się i seria... Język spustu masz połączony mechanicznie przez prosty układ zębaty ze stykami - jeśli tam nie ma problemu, to zostaje elektryka najprawdopodobniej...

T3, tyle że zmodyfikowany, zmniejszony cylinder (zwykły cylinder LONG). i tam jakieś inne dupsy.

Swoją drogą ta stockowa bateria nadaje sie do innej repliki, ale nie do SWD, z takim przełożeniem to to naciąga 5 dni :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...