Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperka do 1500zł - Szukanie...


Recommended Posts

Powoli zmieniam zdanie, przeglądam troche i nawet ciekawie wyglada:) Mam nadzieje ze też bedzie tak dobrze strzelało jak wyglądało;p Ale czy np. nie bedzie to dziwne, jak będę biegał w ghilie z sr-25? bo jestem własnie już w trakcie robienia i nie wiem czy dalej kleic strój.

 

A możecie przybliżyc mi tak szybko, za ile moge kupić nówke sr-25 bo różne widzę ceny. Najlepiej nówka ew. bez lunety i FULL METAL.

To będzie chyba na tyle w temacie SNAJPY. Ale możecie być pewni, ze na pewno kiedyś kupie tego barretta haha :) Z góry dzieki wszystkim za podpowiedzi;)

Link to post
Share on other sites

co dziwnego jest w połączeniu ghillie z SRką? No ok, powiedzmy że taki konfig jest rzadko spotykany 'real deal', ale poza tym jest ok.

 

Mial, co ty właściwie chcesz osiągnąć? Airsoftową snajperkę? I pewnie tym Twoim wymarzonym SR-25 jest P&J? E-e. Nie tędy droga, zanim z tego wyjdzie Ci prawdziwa snajperka, to zdąży z niej zostać tylko brzydkie body które będziesz chciał wymienić.

Jeżeli chcesz robić snajperkę SR-25, to najlepszym wyjściem jest G&P, albo CA. W P&J wszystko wyleci.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem tak czy siak snajperka z prawdziwego zdarzenia jako AEG to nie da rady. Tuning na ~600FPS będzie drogi, a nawet bardzo do tego strasznie głośny. Niech zacznie z tą SRką PJ, zobaczy co i jak, niech nawet trochę moc podniesie i zobaczy jak to jest. Jeśli będzie mu pasowało to tak czy siak upieram się by snajperkę robić na podstawie repliki sprężynowej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...