Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SWD Cyma vs SWD KA


Recommended Posts

Witam.

 

Tak na wstępie:tak,wiem,że większość uznaje te repliki za snajperki,ale ja zamierzam używać tej repliki jako karabinu wyborowego.

 

Tak więc:którą z tych replik polecalibyście jako karabin wyborowy?

 

http://www.wgcshop.c...svd&catid=&cat=

 

http://www.wgcshop.c...svd&catid=&cat=

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Z SR25 mi tutaj nie wyskakuj :icon_razz:

 

Edit: Kiedy to ja napisałem, OFF ;)

Link to post
Share on other sites

O KA mało wiem, ze swojej strony polece SWD cymy. Mam i jestem zadowolony, nie to co z ich AK i rpk. Drewno jednym się podoba, jednym nie, u mnie jedna połówka wymaga dopracowania bo jest źle zrobiona, za cienka jest jedna część która opiera się przy podstawie szczerbinki. Kolor metalu mi się podoba, lufa stabilnie osadzona w korpusie. Co prawda nie jest to real sword i potrafie lekko replike wyginać :) to samo pewnie będzie przy KA bo to tylko amelinium a nie stal. W środku przerobiony GB T3 z real sworda, prawdopodobnie w razie czego da się wstawić GB z RSa po wymianie paru części dodatkowo. GB cymy różni się głównie tym że cylinder to zwykły long, w real swordzie cylinder jest większy niż zewnętrzna średnica normalnego cylindra. Na stockowej baterii jest bieda, od razu do wymiany na coś o lepszej mocy. Jak będę miał pijąz to bede chciał upgradeować na M150, szkielet wytrzyma i większe sprężyny ale myśle że to dobry kompromis pomiędzy reakcją na spust i mocą.

 

Pyrsk!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...