Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] http://sfat.org/catalog/


Guest wolo

Recommended Posts

Dokładnie tak jak mówisz. Ten "artykuł" w sklepie jest Cybula. Raczej nie ma tam replik, a oryginalne uniformy i oporządzenie. Markowy sprzęt, coś noweszego od ALICE i IIFS. Całkie ładne butki były w sklepie swego czasu. Poza tym, to takaż mała konkurencja dla Szaszłyka i innych tego typu, choć przy sprzęcie tej klasy ludzie zostają z reguły przy swoich żródłach :wink: .

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Z miesiąc temu odebrałem od niego Jungle + BDU. Jako, ze BDU miało byc nowe, a niestety dostałem lekko używane to w "zadość uczynienie" dostałem 2 naszywki + lightstick. Jego największa wadą jest dość długi termin czekania na zamówienie - przynajmniej w moim przypadku tak było.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam.

Może nikt nie napisał, a może ja żle czytam ;-) Otóż pod każdym z karabinów jest napisane"!! UWAGA !!

cena nie zawiera przesyłki z Azji, o dokładne koszty wysyłki prosze pytać indywidualnie".

 

Czy ktoś wie ile taka imprezka kosztuje? TM Fa-Mas SV kosztuje u niego 900 zeta. a ile z "KOSZTAMI"?

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites
Witam.

Może nikt nie napisał, a może ja żle czytam ;-) Otóż pod każdym z karabinów jest napisane"!! UWAGA !!

cena nie zawiera przesyłki z Azji, o dokładne koszty wysyłki prosze pytać indywidualnie".

 

Czy ktoś wie ile taka imprezka kosztuje? TM Fa-Mas SV kosztuje u niego 900 zeta. a ile z "KOSZTAMI"?

 

Pozdro.

 

Przeciez jest napisane ze trzeba sie zapytac. To chyba logiczne ze jak sie wlasciciela zapytasz to ci powie ile taka "impreza" kosztuje... dzizaz.

Link to post
Share on other sites

Już wiem, więc zamiast moralizować i pouczać, dzielę się tą informacją:

 

FAMAS SV

Lotnicza 7-14 dni - 145 zł

Lotnicza 7-14 dni - 1055 zł (łączny koszt)

 

FAMAS F1

Lotnicza 7-14 dni - 120 zł

Lotnicza 7-14 dni - 1029 zł (łączny koszt)

 

Teraz można cenę porównać z innymi sklepami ;-)

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

witam to camo o nazwie "MARPAT" prawdziwa nazwa dla tego camo to "DIGITAL" jezeli sie nie myle a sie raczej nie myle pozdrawiam :D

 

Uahahahahhahhahahahahhahhah / dzikki

 

no smieszne niedowiarkow zapraszam

http://www.soldiercity.com/category-exec/c...category_id/518

 

Pognębiasz się z każdym krokiem. Wyjaśnię ci powoli. Otóż poprawiłeś gościa, który nie pierwszy swój mundur sprzedaje. Mniejsza z tym. Poprawiłeś nazwę, która jest właściwa i pokazujesz sklep internetowy, pierwszy z brzegu. Digital to nie nazwa - to sposób. Jest wiele wzorów kamuflaży, w tym nawet rosyjskie, które się tak określa.

Masz poczytaj sobie :http://www.hyperstealth.com/CADPAT-MARPAT.htm

 

zwracam honor

Link to post
Share on other sites

Sklep calkiem calkiem gdyby nie ogromny czas czekania na niektore przedmioty . Niestety zamowilem sobie interceptora ostatnio i juz 2 miech na niego czekam , napisano ze sprowadzi w 3 - 4 tyg ( pomijam fakt ze Yurki twierdzil iz zwrocil pieniadze na konto . Do dzis tych pieniedzy niedostalem , 2 tydzien na nie czekam , suma sumarum otrzymalem mail ze kamizelka ma byc " na dniach " )

Link to post
Share on other sites

Hehe, kilku moich znajomych sie tak wpierdoliło z zakupami u tego goscia, konkretnie to kupowali MARPATY. Najepierw miały być w ciągu miesiąca, potem na dniach, potem był problem, potem znów na dniach miały być, potem ze kasa zwrócona, a teraz ze nie pamieta zeby robił z kimś interesy i tak mija rok we wrześniu. Brak słów ... a kasa za kilka kompletów poszła w pizdu, i mi jescze PW przysyła ze to pomówienia są jak kogoś ostrzegam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...