Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie M4 A1 kupić


Recommended Posts

Nie wiem jak cenowo stoją budżetowe eMki KWA (opisane na stronie głównej portalu). Nimi też możesz się zainteresować.

 

KWA to raczej najrozsondniejszy wybór, chodzą po 880PLN w wersji z plastikowym dolnym body i 1140PLN full metal. opłaca się kupic nawet dla samego gearboxa.

Link to post
Share on other sites

Witam, podpinam sie pod temat, bo nie mogę zakładać swojego, a chce sie dowiedzieć tylko co sądzicie o pewnej ofercie, na która natrafiłem przeglądając internet ;p

Kiedyś strzelałem się już, miałem wtedy replike g36 od JG i byłem zadowolony. Przerwa z asg trwała kilka lat no i jest to normalne, że znowu nie mam pojęcia co wybrać :icon_biggrin: przestudiowałem już forum, ale w dalszym ciągu nie jestem pewny.

 

Znalazłem coś takiego.

M4A1 Commando W733 Elektryk (pudełko,instrukcja,regulator popupu, ładowarka do akumulatorka),

Colt M1911 Full Metal GAZ(pudełko,instrukcja,dodatkowy magazynek,), Pół opakowania kulek - ok 2500, Ładownica, Resztki gazu do pistoletu.

 

To wszystko jest do kupienia za mniej więcej 600 zł. Teraz pytanie. Koleś napisał że kupił to w 2007. Załóżmy że wszystko działa, jest sprawne itp, itd.

Kupować czy nie ?

Sprzęt jest dobry ? posłuży mi kilka lat czy po pierwszym strzale sie rozpadnie ? :icon_biggrin: wiem że nie możecie tego wiedzieć, bo tego nikt nie wie, ale na pewno jest ktoś kto sie tym strzelał, albo może przynajmniej sie wypowiedzieć na ten temat.

Poprosiłem kolesia o więcej zdjęć z aukcji, i żeby napisał z jakich firm pochodzą.

 

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam :icon_wink:

 

Podpinanie się pod temat przez "zwykłych" użytkowników jest zabronione. Tym razem, z uwagi na to że wznawiasz przygodę z Airsoftem mogę przymknąć na to oko ale następnym razem czytaj regulaminy. Buniek92

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...