Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Pisząc desert myślisz o tym, by karabin był w kolorze piaskowym, czy źle zrozumiałem?

 

Jeśli tak, polecę M4 od KWA. Pojawiło się kilka sztuk. Może się to jednak wiązać z koniecznością dołożenia

trochę grosza do tego tysiaka. Całość Malnąłbym dobrą farbą (zmywalną oczywiście).

Edited by senkuPH
Link to post
Share on other sites

A jak ogólnie broń sie zachowuje

Po pierwsze nie broń tylko replika :icon_smile:

Po drugie replika jest niedostępna :icon_smile:

I po trzecie już nigdy nie będzie dostępna poszukaj sobie na asgshopie tam masz m4 G&P.

Edited by otix96
Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz na zbyciu prawie 1000zł. to dołóż jeszcze trochę i kupno sobie G&P albo jedną z tych nowych emek od ASG z pod znaku pro series: http://www.specshop....oducts_id=11065

Tego bojca nie opłaca się kupować za prawie 1000zł.

A jeżeli chcesz emkę w desercie to po prostu dokup okładziny na risy w odpowiednim kolorze, albo pomaluj jakąś DOBRĄ farbą do broni, np.krylonem.

 

EDIT: literówki

Edited by stalker51
Link to post
Share on other sites

W zasadzie istnieje mnóstwo innych sposobów na doczepienie rączki czy latarki do M4 niż łoże z szynami. Dla mnie to nawet lepsze, bo mniej ciąży na przód

 

Chyba że zamierzasz obwiesić replikę taką ilością zabawek, że te alternatywne sposoby nie wystarczają xD.

 

Albo zależy ci na łożu z szynami ze względów czysto estetycznych/lanserskich. No ale pisałeś o doczepianiu latarki i rączki

Link to post
Share on other sites

Fakt ale nie na tych szynach RIS a na tym czymś nad głównym korpusem broni

A właśnie, że nie.

Odkręcasz rączkę transportową od szyny na korpusie i przykręcasz kolimator

 

tak to wygląda http://az321826.vo.msecnd.net/6296bc8112c245309be1258f3a08eb6a/Images/Products1774-500x333-81647.jpg

http://cdn.airsoftsociety.com/forums/attachments/f39/774d1267977781-official-dmr-aeg-only-picture-thread-no-discussion-gun.jpg

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

Miałem ją przez 4 lata. sam się dziwiłem, jakim cudem ona jeszcze działała. Wg mnie ta emka to najlepsze rozwiązanie w tym przedziale cenowym. Oczywiście, ma swoje wady, tj. tandetna gumka hu i komora (zalecam wymianę od razu) i szkielet gb, który pękł do 2k kulek.

Link to post
Share on other sites

Za około 1k to możesz jeszcze rozejrzeć się za nowymi Evolution Airsoft Lone Star border patrol albo rancher. Przykładowo taki Border Patrol. Tylko niestety ale trzeba się liczyć z tym że to raczej jest trochę nowszy sprzęt i jeszcze nie ma o nim jakby w pełni jasnej opinii, mimo że część osób w tym ja sam chwalimy je sobie.

 

Jeśli zależy Ci na RISie to dorzuć sobie do tego albo pełną konwersje na przód, która niestety jest dosyć droga, albo weź sobie MOE do którego w miarę potrzeby przykręcisz sobie pojedyńcze szyny RIS i tym samym również zaoszczędzisz na wadze.

 

Jakbys chciał coś o tych M-kach Evolution Airsoft poczytać to tutaj masz temat

Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna , przyzwoita cena i mam nadzieje dobre osiągi . Kolega wyżej napisał , że bez szyn RIS na przodzie da się zamontować np. rączke , macie jakąś fotkę z tym ?

Zuważyłem M4 Evolution Airsoft Lone Star RIS jest takie coś w sprzedarzy ?

Edited by KingTiger
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...