Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4a1 ics kuleczki skrecaja w prawo


Recommended Posts

Witam, mam taki problem: kuleczki w locie skręcają w prawo. Replika to ICS prof. Sporo zmienione specyfikacje podam później. Na początku myślałem, ,że to przez dystanser albo komorę hu, ale nawet na skręconym hu problem nadal istnieje. Co jest dziwne, jak składam połówki (ze złamanej emki) to body jakby delikatnie skręca w prawo i trzeba je delikatnie docisnąć żeby górna część naszła na dolną. Sprawdzałem na 2 lufach wewnętrznych - problem pozostaje. Dalej, lufa zewnętrzna to acm musiałem ją podszliwowac żeby weszła, czy to może być problemem?

 

Spec

M4a1 ICS prof

Body ics mteal

lufa ACM cqb + tłumik

fron casv boya

 

hu stock ics

gumak balck systema

dystanser z kabla

lufa systea cieta z 500 cos na 410

 

W środku

górna poł

gołwica tłoka pom G&G powiększona wentylacja gł z 0.8 mm na 1.2 mm i bardzo gęsty smar super efekt

głowica cylindra alu shs

cylinder shsa

dysza standart ics

tłok pj czerwony stara seria

łożyskowana prow shs

sprężyna m120 guardera całość o dziwo daje 440 fpsów z odchyłami ok 2 fpsów

 

dół

ząbki bodaj cymy

silnik ics turbo 3000

kable do głośników 1.5mm

 

Z góry dzięki za wszystkie propozycje

Link to post
Share on other sites

mam wrażenie ze zaczyna skrecac, gumka czysta, lufa lustro i kuleczki guardera 0.28g

 

edzia

spróbuje jeszcze nai innych magach bo doszly nowe moze tu leży problem. Wrzucę jeszcze fotke przeróbki lufy

Edited by TheOne
Link to post
Share on other sites

Lufa krciłem nic to nie zmiena jutro bede miał wiecje czasu zrobie z 3 dystansery i zrobie testy. Powiedzcie czy dystanser ma jakis wpływ na lot na skreconym hu?

Raczej nie powinien-hop na zero=dystanser nie naciska na gumkę (jak patrzysz do lufy to nie ma "garba" na gumce), no chyba że masz jakiś kolosalny, kompletnie źle dobrany dystanser, to wtedy nawet na wyłączonym hopie możesz mieć garba na gumce.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...