Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker-premiera już w tym roku


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w tym roku?aha tzn ze za jakeis 2 latka powinno byc...po tym co widzialem z tegorocznego E3 zrazilem sie do tej gry,bedzie zwykly dupny FPS z tym ze bedzie klimat opuszczonego czarnobyla i ladna fizyka...juz mnie jakos nie kreci ta giera.

Link to post
Share on other sites

Napalam się na tą gre od ujżenia pierwszego trailera i przeczytaniu książki "Piknik na skraju drogi". Podobnie jak Pan Woźny planuje zrobić upgrade PC i co najważniejsze - drastyczne i mroczne co prawda - ale chce kupić oryginał w/w gry 8O

 

Tak na poważnie, to mimo upływu czasu od pierwszej daty planowanej premiery, nie trace wogóle ochoty czy tak zwanej "chcicy" na STALKERA, klimat Czarnobylu, połączenie RPG z FPP a'la Deus Ex itp i oprawa audiowizualna utrzymują mnie w przekonaniu, ze ta gra będzie hitem, z wadami napewno ale hitem.

Link to post
Share on other sites

Bagnet na kałaszu dobra rzecz... powinni dać... choć na żadnym z trailerów nie widziałem, a alpha wersji też. Tu mała dygresja - już ta wersja sprzed 1.5 roku wyglądała równie dobrze jak finalny half life 2. Do tego silnik renderował ruchomą trawę (wykorzystującą pixel shader, jak w KOTORze). I chodziła przyzwoicie na wysłużonym geforce3. To była oczywiście wersja DX8, teraz twórcy dopicowywują wersję DX9 obsługującą całą gamę wodotrysków graficznych. Ale jeśli ktoś nie musi mieć koniecznie grać z anti-alisingiem, to zaryzukuję twierdzenie, że geforce 6600gt wystarczy do w miare komfortowej gry na maksymalnych detalach. Ale najlepiej z zakupem hardware`u poczekać na ukazanie się gry.

 

PS. Jeszcze większą "chcicę" mam na GTA: San Andreas. Od pół roku okazyjnie grywam weń na PS2 i jest bardzo wciągająca... w sensie Morrowindowantym :) (czyli 2 godzinki gry na tydzień)

Link to post
Share on other sites
To sa 3 plansze bez potworkow itp.

yyy nie wiem czy potworki ale wrogowie są w tej wersji

 

 

co do grafiki jest średnia ale to w końcu wersja alfa

poza tym nei zauważyłem żadnych wskaźników radiacji np które były obiecane przez twórców pojazdami w tej wersji też sobie nie pojeździmy raczej. :(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...