Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Stoi jak byk, że te gogle nie nadają się do asg, to jeszcze będzie forum zaśmiecać takimi głupimi pytaniami. WSZYSTKIE GOGLE I OKULARY Z TAIWANGUNA MOŻNA NA WEJŚCIU WYRZUCIĆ DO ŚMIECI.

 

Jeśli chodzi ci o ten cytat:

"PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DO WYKORZYSTYWANIA PODCZAS GIER TAKTYCZNYCH/WOJENNYCH/ASG."

to KAŻDY produkt asg przeznaczony do OCHRONY takowy posiada, ponieważ tak piszą, że to nie na ich odpowiedzialność (czy coś ten teges, jak coś to mnie poprawcie) w każdym razie okularki ACM (all china made) nie są dobrym wyborem, lepiej weź te:

http://www.bhp-gabi.pl/p460,okulary-ochronne-uvex-i-vo-9160-065.html

Poszukaj na allegro uvex ivo to znajdziesz taniej.

Link to post
Share on other sites

Tak AGM jest dosyc słaby, a Gieta nie wiele mocniejsza ale mnie one wystarczają. Kałach Cymy też nic nie zrobił, na jednej strzelance dostałem właśnie w okulary i nic się nie stało. Nie wiem co to za okulary ale weź Uvex Ivo, są naprawde dobre, nie szukaj nic na siłę.

Link to post
Share on other sites

R311 po pierwsze to w poradnikach które napisał Logan masz wszystko w sprawie okularów i gogli napisane. Wystarczy zajrzeć i przeczytać. Po drugie szacunek wzgledem nas, czyli użytkowników Forum wymaga żebyś pisał zgodnie z zasadami pisowni języka polskiego. No chyba że używasz klawiatury pozbawionej klawisza Shift.

Sprawą trzecią jest to ze możesz oszczędzać na wszystkim poza ochroną oczu. Oczy mają tą zadziwiajaca zdolność że NIE ODRASTAJĄ, a mimo perfekcyjnie wykonanej protezy brak oka jest trochę mało wygodny.

Mam nadzieję że moje wynurzenia dotrą.

Arend

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...