Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka taktyczna czy chest rigg ?


Recommended Posts

A w porónaniu z chińszczyzną z Krakmana wytrzymałościowo jednak stawiam na demobil...

 

Zasadniczo wyczerpująca temat odpowiedź :icon_mrgreen: , poszukaj kolego na alledrogo czy to sprzęt brytyjski, holenderski, czy niemiecki z demobilu, czasem można fajny zestaw tanim sumptem złożyć.

Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem chest albo pasoszelki. Nie krępuje toto ruchów, nie podgrzewa dodatkowo w upalne dni. Uważam, że oporządzenie każdy powinien dopasować do swoich potrzeb i swojego gustu (ja biegam w S95 i nie zamienię na nic innego a moja Pani w cheście, bo dla Niej S95 niewygodny).

Popieram zdanie kolegów, że lepiej kupić markowy demobil, niż byle "g" z Chin.

Link to post
Share on other sites

Ładownice na fastexy wolno się zapina

 

To nie zapinaj. Ten model (chest-rig PLCE) ma też i rzepy na wszystkich ładownicach (dodatkowo wyposażone w zaślepki, gdybyś jednak wolał fastex niż rzep. Tylko zapinana na napy kieszeń wewnętrzna "na dokumenty" mie ma tego rozwiązania). Brytyjczycy w Irlandii Północnej (a tam własnie "urodził" się ten chest) dostali twardą szkołę patroli z pojazdów i działań w mieście.

Link to post
Share on other sites

Swojego czasu były na allegro (może dalej są?) kontraktowe FLC za bodajże 40zł z wysyłką :D Mam i polecam - kontrakt, pełna regulacja :) Może już trochę stary system, ale daje radę. Na pewno lepsze niż jakieś acm'owskie chest riggi i kamizelki. No i jeszcze jedno - nie kupuj chińskich ładownic, bo strasznie niewygodne cholerstwo. Celuj w coś co najmniej z miwo, od flyee, albo od jakiegoś krawca taktycznego ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...