Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Devil's Military Shop-Poznań


Recommended Posts

3 zł na kulkach to niby mało :icon_biggrin: ale w praktyce to zaoszczędzone piwko które można sobie wypić po sobotniej strzelance :icon_biggrin:

 

sklepik polecam ;] replik co prawda JESZCZE nie mają, ale wszystko w swoim czasie ;) kulki, gaz, magazynki i różne małe pierdołki mają w bardzo fajnych cenach - taniej nie dostaniesz :P

Edited by Wyplosz_PL
Link to post
Share on other sites

W końcu jakaś alternatywa dla speca, podobnie jak tam ktoś wyżej pisał na kukach g&g można 3zł zarobić ale ja i tak wolę kupić 2 paczki rocketsów 2000 sztuk za każdą po 15zł i wtedy oszczędzam 9zł czyli prawie kolejne 2k kulek. Także czekam na siedzibę lub stronę internetową i wiadomo, że nie wszystko naraz bo po co ma robić siedzibę odrazu gdyby mu towar się nie sprzedał. Myślę że asortyment będzie się powiększał i repliki na pewno taniej się dostanie bo patrząc na niektóre sklepy to ceny replik są droższe o nawet 200zł.

Życzę udanego interesu /Remik

Link to post
Share on other sites

Sklep stacjonarny już jest z tego co wiem, a z tymi rocketsami to żeś dowalił :icon_biggrin:

 

 

 

[edit]

Przypominam, że temat ma służyć jako źródło informacji i opinii o sklepie a nie wymianie zdań pomiędzy maniakami o wyższości jednych kulek nad drugimi. Każdy następny taki post leci w kosmos.

K2

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...