Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co lepiej wziąć ?


Recommended Posts

Wielkie dzięki za odpowiedzi. Będę czekał aż komplet będzie dostępny i na pewno kupię. Jeszcze jedno pytanko: mianowicie, który hełm będzie lepiej komponował się z Multicamem ? Opcja 1: http://pl.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne/helmy_ochrona/replika_helmu_typ_fast_z_szynami_montazowymi_-_coyote_emerson.html opcja 2 : http://asg.warszawa.pl/wyposazenie-taktyczne/helmy-i-ochrona/p,emerson-replika-helmu-typ-fast-z-szynami-montazowymi-snake-skin,3282.html

Edited by PatrykAsg1
Link to post
Share on other sites

Jeśli brać pod uwagę tylko kolorystykę jestem za drugą opcją. Jest ciemniejszy więc zawsze to jakiś + do maskowania, a może w przyszłości będziesz chciał sobie kupić jakiś inny mundur to hełm w tym odcieniu będzie pasował dobrze do pustynnego jak i zielonego i ogólnie lepiej się prezentuje, oryginalny jest.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Acha :D No właśnie też nad tym myślałem bo u mnie cieżko z krawcowymi zwykłymi będzie, takich zleceń raczej nie przyjmują xD

Miałem inny pomysł i z małego wiaderka zrobiłem sobie coś na wzór nakolanników z tych combat pantsów :D Wypaliłem dziurki na nitke i... przyszyłem bezpośrednio do spodni acu (dodatkowo piankowe nakolanniki wsadziłem tam gdzie jest na nie miejsce ) xD Cieżko tu mówić o combat pantsach ale wygodne to to jest :D W boju co prawda nie testowane ale jak coś nie wyjdzie to chyba spróbuję w akcie desperacji coś pokombinować jak Ty Yahalom :) No bo co z tego że to wygodne jak jest przyszyte na stałe i czyni spodnie niezdatne do czegokolwiek poza rozgrywkami :( Tak myślałem czy by materiału od środka miejsca na wkładki piankowe nie wzmocnić jakimś mocniejszym materiałem to może to by się tak nie spruło... no nic, będę kombinował :D

Link to post
Share on other sites

Na CRH to mnie przerast i jeszcze to że trzeba na własną rękę nakolanniki z dalekich krajów ściągać xD HellMaker, a te TMC są do przeźycia czy rzeczywiście jest tak strasznie bo wziąłbym ale mam obawy bo niektórzy narzekają żeby nie tykać... da się to porównać (jakościowo) do choćby helikona czy coś w ten deseń?

Link to post
Share on other sites

Sorry, rzeczywiście nie sprecyzowałem :icon_smile: Chodzi mi o spodnie gości z GMR wiem że może ciężko dostrzec tutaj będzie ale mają tak jakby jakiś materiał naszyty na kolana i ciekawi mnie co to za materiał jest:) Np w 11:35:)

Edited by Saba xd
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...