Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rk-01W (taiwangun) vs RK-01 (zbrojownia)


Recommended Posts

Witam, otóż zdecydowałem się już na replikę aks74u. RK-01W z taiwana: http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/rk-01w-real-wood-boyi.html , RK-01 ze zbrojowni: http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=2071 . I teraz pytanie, czy te dwie repliki różnią się tylko materiałem chwytu przedniego? Nie zauważyłem zbytnich różnic w opisach, ale jednak wolę się upewnić. Jeżeli między tymi replikami jest blisko 100zł różnicy z powodu chwytu przedniego z drewna w 01W, a plastikowego w 01, to wolę wziąć RK-01. Prosiłbym o wypisanie różnic w bebechach repliki z taiwana i zbrojowni o ile istnieją, Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Zdjąć okładziny frontu-nowsza wersja ma je z drewna (chyba sklejkowego), starsza wersja to drewnopodobny plastik. Dlaczego więc trzeba zdjąć? Bo drewno boyca jest pomalowane jakąś dziwaczną bejcą, która nadaje mu mocno plasticzany wygląd (od wewnątrz widać jednak że mamy do czynienia z drewnem).

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Starsze generacje nie miały nabitego numeru seryjnego na pokrywie, choć to nie jest zasada. Pierwsza generacja miała 320FPS, nowa 380-400. Obie generacje miały czarną komorę hopup, jak jest przezroczysta, to mamy do czynienia z trzecią, albo czwartą generacją. Nie spotkałem nowszej generacji, niż pierwsza z plastikiem na chwycie, drewniane bywały różne, pierwsza i druga miały drewnogąbkę, trzecia i czwarta sklejkę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...