Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sylver

Użytkownik
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 1. Sylver

  SR5-A5 [STTi/SRC]

  A ta komora na boki nie lata? SRC ma takie skrzydełka po bokach. Jaką gumkę polecacie do oryginalnej komory SRC? Przezroczysty guarder ma jakieś dziwne luzy, a kulki latają we wszystkie strony.
 2. Farba jest gęstsza i dziwnie się "natryskuje". Zupełnie inaczej schnie, dłużej się lepi. Nieprzyjemnie się pracuje nad detalami w takiej temperaturze.
 3. Nie polecam malować na mrozie :icon_razz2:
 4. 3 bez V: P już można w preorderze kupić.
 5. Do konwersji jest przykręcony uchwyt, który ma zaskoczyć na lufę zewnętrzną repliki. No i coś mi tu nie bangla. W sumie dopiero teraz się temu przyjrzałem i nawiercenie otworu w innym miejscu nic nie da. Muszę jeszcze popróbować. Byłbym wdzięczny za fote miejsca, na które wskakuje ten "klips".
 6. Czołem. Może mi ktoś powiedzieć ile trzeba przesunąć otwór w konwersji ris/ras GG żeby pasowała w CYMIE?
 7. Ja brałem kiedyś bezpośrednio z jednostki ~ 30 groszy za sztukę. ooo takie http://allegro.pl/skrzynia-wojskowa-drewniana-95x32x26-hurt-14-szt-i3947127588.html W okolicznych wioskach ludzie mają z tego garaże, komórki itp.
 8. Oczywiście, że możesz. Ale nie powinieneś;)
 9. Wg mnie niepotrzebne ryzyko. Lipo nie działa, to je wywal( w odpowiednie miejsce). Nowe lipo - 50zł, pożar mieszkania/domu - ?
 10. Nie wiem co ma precka do niezawodności. Autor nie chce poprawiać osiągów.
 11. Jaki zestaw flaków najlepiej się sprawdzi w tej eMce? Chodzi mi o ok 450-500fps. Pytanie kieruje do ludzi, którzy trochę już postrzelali taką grzebniętą.
 12. Mendi Mistrzu, jakich farb i kolorów użyłeś?
 13. Wszystko zależy od tego jaką kupiłeś replike.
×
×
 • Create New...