Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gfc swd gwałtowny skręt kulek


Recommended Posts

Witam!

Mam pewny problem, który przytrafia mnie o ból głowy. Dzisiaj rano postanowiłem wymienić gumkę hop-up, jednak po tym zabiegu wszystko zaczęło się sypać tzn. problem tkwi w celności. Kulki po wystrzeleniu lecą gwałtownie w prawo, Myślałem, że to przyczyna złego założenia gumki, jednak korygowałem to kilka razy i nadal to samo, wcześniej owego problemu nie było. Czy możliwe jest aby zbyt gwałtowne naciągnięcie gumki hop-up ją rozciągnęło przez co owy problem występuje? A może to coś z dystanserem? Sprawdzałem go i jest cały. Prosiłbym kogoś, kto miał podobny problem, lub wie jak go rozwiązać o szybką pomoc, gdyż za kilka dni szykuje się zlot, a aktualnie moja replika nie nadaje się do niczego przez co zaczynam się martwić, że będę musiał zrezygnować ze spotkania.

Link to post
Share on other sites

Po większych próbach naprawy tego zauważyłem, że przy mocniejszym skręceniu hop upa kulki zamiast leciec w prawo lecą w lewo, jednak próba skorygowania tego tak aby leciały prosto graniczy z cudem. Kulki latają jak chcą, już normalnie nie wiem co mam zrobić.

Link to post
Share on other sites

Czy dystanser jest włożony tak jak należy? W szerz czy wzdłuż? Niby pierdoła, ale może być przyczyną. Wyjmij dystanser, poskładaj replikę bez niego i sprawdź czy dalej odbijają kulki w którąś ze stron.

Edited by Vaco
Link to post
Share on other sites

Sprawdzałem to już wczoraj, jednak kulki dalej skręcają. Jedyne co dało mi to do zrozumienia, to fakt ze gumka nie ma z tym nic wspólnego.

 

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie repliki lunety PSO. Chodzi o to, że po założeniu na szynę strasznie się chleboto/chwieje, czy znacie sposób aby temu zaradzić?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...