Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur dla kobiety


Recommended Posts

Witam, po kilku latach udało mi się namówić małżonkę do wspólnej zabawy (...w asg).

Tu pojawił się problem - przejrzałem sklepy które znam, te popularniejsze, i nie znalazłem nic...

 

Szukam munduru, najlepiej w woodlandzie, w kroju dla kobiety...

 

Macie jakieś pomysły gdzie można znaleźć coś takiego ?

 

P.

Link to post
Share on other sites

Hmm może nie widziałeś nagiej kobiety ale, zapewniam Cię że mają zdecydowanie inną figurę niż męszczyźni, co wymusza jednak nieco inny krój - zwłaszcza górnej części munduru.

 

Serio? Zniszczyłeś moje dzieciństwo..

 

Chyba nie widziałeś kobiety w mundurze i innym szpeju typu kamizelka itd.

Dobierzcie dobry rozmiar, a jak jest możliwość to też warto przymierzyć.

 

Przeszukaj też forum, pojawiały się kiedyś już takie pytania.

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem 8 stron wstecz - brak tematu o mundurze dla kobiety. Wiem że "młódki" wdziewają zwykły mundur i jest ok - bo niejednokrotnie dobrze zbudowany facet ma większe piersi od nich.

 

W naszym przypadku jednak tak nie jest... nie da się "dopasować" munduru, bo albo się na dwa guziki dopina albo wisi worek... :icon_smile:

 

 

PS Cerber - zaaaajefajne to co wstawiłeś... musze sobie do ogródkowego grilla sprawić :icon_smile:

Edited by Padaka
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Poza tym pojawiły się ciuchy we flecktarn w wersji kobiecej (spodnie i bluzy).

 

Allegro:

Amerykańskie damskie rozmiarówki także czasem bywają, akurat w woodland nie widziałem, ale ABU, MCCUU - owszem.

Męskie BDU Woodland - w rozmiarze XS wchodzą zdaje się na 56-66 / 58-68 w pasie - bywają. Warto dopytać o rozmiar w biodrach. jest szansa, że dadzą się dopasować i nawet będą się nieźle układać. Przymiarka jednak byłaby wskazana (warto zapytać spzedawcy o możliwość i koszta odesłania/wymiany). W razie czego: większy rozmiar i ściągacz w talii jak pisała Allis.

 

Z wojskowopodobnych MilTec lub MFH też czasem zdarza się w tej wersji (damskiej) i stary model w woodlandzie bardzo dobrze się sprawdzał przez kilka lat (BDU), ale jakość nowych wyrobów może być mało satysfakcjonująca. Helikona bardzo trudno dopasować (raczej przegrana sprawa).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Może dodam coś od siebie.. w końcu kobieta :icon_mrgreen:

 

Mam mundur wz 93, z rozmiarem było ciężko trafić bo jak dół dobry to bluza w biuście nie puszczała, a jak góra dobra to spodnie za szerokie, ale w końcu jakiś rozmiar zamówiłam i oczywiście nie trafiłam, ale krawcowa ładnie przerobiła całość, także rozmiar pasuje, a czy to ładnie wygląda to już kwestia gustu, mi się nie podoba, spodnie leżą fajnie, bluza hmm... ewidentnie widać że to męskie (mimo zwężania), ale sprawdza się i to najważniejsze :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...