Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowarka dziwny problem


Recommended Posts

Witam,

 

Dostałem ostatnio takową ładowarkę: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_196&products_id=1429&name=Ladowarka_Mikroprocesorowa_Automatyczna_-_BCH001

 

Posiadam taką baterię: http://gunfire.pl/product-pol-1152191239-Akumulator-9-6V-4000mAh.html

 

Problem jest taki że ustawiam na 8 ogniw i 1000mA następnie podłączam, dioda jest czerwona (czyli ładowanie) po 10 minutach zmienia się na zieloną (full naładowane) podłączam do repliki i ani troszkę nie naładowane..

 

Ktoś wie w czym tkwi problem?

Link to post
Share on other sites

Nie no bateria jest idealna.. była może na 4 zlotach co prawda kupiona w grudniu 2011 czyli juz ponad rok ma ale nie powinno być z nią problemów.

Ma ktoś tą ładowarkę? Jak wygląda proces ładowania? czy czerwona dioda ma się świecić czy migać? Mam pierwszy raz tą ładowarkę u siebie i sam już nie wiem.. wcześniej ładował mi kumpel z ekipy zawsze..

 

Czy jeśli przez 6 miesięcy nie była ładowana bateria to mogła ulec uszkodzeniu?

Edited by CptRobson
Link to post
Share on other sites

Podłącz baterię, włącz ładowarkę i przyłóż do niej ucho, jeśli cichutko popiskuje, to znaczy że wyzionęła ducha (ładowarka, nie bateria). Batimexy to padlina pierwszej wody, wymień na jakiegoś taniego klona imaxa.

Link to post
Share on other sites

hmm więc tak powiem wam dziwna sprawa.. rzeczywiście popiskuje cicho, jednak po podłączeniu ponownym po jakimś czasie czerwona dioda już nie migała, a bateria zaczęła się porządnie ładować i się naładowała do pełna.

Nie wiem trochę się ta ładowarka jak panna z fochem zachowuje :)

Link to post
Share on other sites

Podłącz baterię, włącz ładowarkę i przyłóż do niej ucho, jeśli cichutko popiskuje, to znaczy że wyzionęła ducha (ładowarka, nie bateria). Batimexy to padlina pierwszej wody, wymień na jakiegoś taniego klona imaxa.

Panie, nie siej pan bzdur, wszystkie Batimexy popiskują podczas normalnego ładowania. A ta padlina działa mi bez zarzutu od trzech lat

Link to post
Share on other sites

No patrz pan, moja jak ładowała to po cichu, a jak przestała to zaczęła piszczeć. Zresztą ładowała to duże słowo-dwa ładowania to maks co dało się z tego syfu wycisnąć, a w sklepie wymieniono mi od ręki, bo "ten typ tak ma" :D.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...